Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Piosenka o Beskidzie Niskim i Pogórzu - drugie miejsce

WAŻNE:

Kategoria: /

Z radością zawiadamiamy, że zespół Happy Band w składzie Katarzyna Dyczko - vocal, Jakub Jędrzejowski - trąbka, Oliwia Zawiła - saksofon, Jakub Kawa - akordeon, Paweł Wypasek - sakshorn, piosenką "Gorlice na bis" wywalczył drugie miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym im. Wincentego Pola w kategorii "Piosenka o Beskidzie Niskim i Pogórzu".

Uczniowie opracowali bardzo trudny i wymagający muzycznie utwór wykorzystujący nietypowe i rzadko wykorzystywane przez młodzież instrumentarium.


Opieka: Katarzyna Szafryna- Przepióra
Gratulujemy!

 • hb-01
 • hb-02
 • hb-03
 • hb-04
 • hb-05
 • hb-06
 • hb-07
 • hb-08
 • hb-09
 • hb-10
 • hb-11

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.