Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Sukcesy, olimpiady, konkursy

WAŻNE:

Kamila Chrypliwy z klasy II znalazła się w gronie laureatów 3. Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Piękno Małopolski - słowem opisane". Praca "Strażniczka Pamięci" powstała pod kierunkiem mgr Moniki Przybyło. Złożyło się na nią 6 scenek dotyczących m. in. Mistrza Świętej Sprawiedliwości czyli kata z Biecza, podróżniczki Liny Bögli i dworu Sczanieckich w Kwiatonowicach, Wojciecha Kossaka i pałacu Skrzyńskich w Zagórzanach, filmów kręconych w gminie Uście Gorlickie, obiektów z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO, licznych atrakcji w gminie Sękowa. 

Jakub Jędrzejowski z klasy 2bTS w kwietniu wziął udział w kolejnych konkursach wokalnych.

14 kwietnia w Bieczu odbył się I Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej, natomiast 26 kwietnia w krakowskim Młodzieżowym Domu Kultury im. Andrzeja Bursy odbył się 43. Małopolski Festiwal Artystyczny Młodzieży - FAM.

W obydwu konkursach Kuba zaprezentował się bardzo dobrze zajmując w Bieczu miejsce III, a w Krakowie miejsce II.

Za nami zakończenie kolejnej, jubileuszowej, 25'tej edycji ogólnopolskiej akcji miesięcznika edukacyjnego „Perspektywy”, na której poznaliśmy aktualny Ranking Liceów Ogólnokształcących 2023 oraz Ranking Techników 2023.

Trzymamy poziom i podobnie jak w sześciu ostatnich latach również w tym roku możemy wyróżnić się brązową tarczą Perspektyw przyznawaną dla najlepszych techników w Polsce! 

I miejsce w Gorlickim Konkursie Pieśni Patriotycznej dla Jakuba Jędrzejowskiego z ZSE Gorlice, który zaprezentował własną, opracowaną na pianinie aranżację utworu "Dziś idę walczyć mamo".

Jakub jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Szalowej, pasjonatem muzyki jazzowej, multiinstrumentalistą, angażującym się w wiele projektów wokalnych i muzycznych.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.