Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Wydarzenia, wyjazdy

WAŻNE:

24 maja 2024 odbył się Dzień Otwarty naszej szkoły, czyli prezentacja kierunków kształcenia i bazy szkoły. Na taką okoliczność uczniowie ZSE uczący się w poszczególnych profilach przygotowali specjalne stoiska, gdzie przybliżyli odwiedzającym nas Ósmoklasistom specyfikę nauki oraz perspektywy kształcenia na naszych kierunkach.

Równolegle z Dniem Otwartym odbywał się organizowany co roku od wielu lat Dzień Sportu, czyli między-klasowa rywalizacja o puchar Dyrektora Szkoły w piłce nożnej i siatkówce.

26 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie nauki klas maturalnych, którzy już za tydzień rozpoczną egzaminy.

Dyrektor szkoły, Pan Robert Gancarz wręczył świadectwa z wyróżnieniem, a wychowawcy klas nagrody dla najlepszych uczniów opuszczających ZSE Gorlice.

Serdeczne podziękowania dla działaczy Samorządu Uczniowskiego złożyli jego opiekunowie. Odbyło się również uroczyste przekazanie sztandaru przedstawicielom klas młodszych.

W sobotę 20 kwietnia o 14:00 odbyła się internetowa premiera teledysku promocyjnego ZSE Gorlice nagranego przez szkolną muzyczną ekipę CANTOREC oraz ALIZONE, gorlickiego rapera, ucznia ZSE.

Klip skierowany jest głównie do uczniów klas ósmych szkół podstawowych, którzy już niebawem staną przed ważnymi wyborami nowej szkoły podczas zbliżającej się rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Tradycyjnie w ostatnim dniu szkolnym przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się klasowe spotkania wigilijne dla uczniów oraz szkolna wigilia dla rodziców, pracowników szkoły, nauczycieli emerytowanych oraz zaproszonych gości.

Spotkanie w szkolnej świetlicy było okazją do złożenia sobie życzeń i wspólnych rozmów. Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku

68 chryzantem ozdobiło mogiły upamiętniające poległych w I wojnie światowej, którzy spoczywają na wojennych cmentarzach powiatu gorlickiego.
 
Akcję pamięci przeprowadziło 40 uczniów - Samorząd Uczniowski i wolontariusze ZSE, wraz z opiekunami, którzy odwiedzili 32 cmentarze.
W listopadzie wspominamy walczących o niepodległość Polski.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.