Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Sport w Ekonomiku

WAŻNE:

Kategoria:

We wtorek 03.10.2023 r. na nowo otwartym stadionie w Ropie, odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne. W składzie 31 osób stawiła się na nich reprezentacja naszej szkoły.  

W poszczególnych konkurencjach każdy z naszych zawodników walczył z pełnym zaangażowaniem o jak najlepszy wynik. Uwieńczeniem rywalizacji było zdobycie 10 medali przez naszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy. 

Kategoria:

Coroczne rozgrywki piłki nożnej chłopców i siatkówki dziewczyn o puchar Dyrektora Szkoły rozegrane zostały we wtorek 30 maja.

W tym roku do turnieju zgłosiło się 9 drużyn dziewczyn i 8 zespołów chłopców. Jak zwykle dziewczęta rywalizowały w zawodach siatkówki, natomiast panowie rozgrywali mecze piłkarskie.

Po zaciętych i pełnych emocji pojedynkach poznaliśmy zwycięzców.

Kategoria:

Tradycyjnie 8 marca w święto kobiet, odbyły się powiatowe zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt. Tym razem turniej rozegrany został w ZSZ w Gorlicach. Do rozgrywek zgłosiło się pięć zespołów, które spotkały się w meczach każdy z każdym.

W końcowym rozliczeniu nasze Panie uzyskały największą liczbę punktów, a tym samym wywalczyły Mistrzostwo Powiatu powtarzając sukces z tamtego roku. Gratulujemy.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.