Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Sport w Ekonomiku

WAŻNE:

Kategoria:

W ostatnim tygodniu kwietnia, odbyły się zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach powiatowego współzawodnictwa młodzieży, w których uczestniczyli również nasi uczniowie.

Drużyna dziewczyn wywalczyła złoto wygrywając w finale z LO Kromer 5:0. Był to udany rewanż za przegraną (1:2) w piłce nożnej halowej. Chłopcy po wyrównanych meczach w swoim turnieju piłki nożnej "małego pola" ostatecznie uplasowali się na miejscu czwartym. Gratulujemy.

Kategoria:

Tradycyjnie 8 marca w święto kobiet, odbyły się powiatowe zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt. Turniej rozegrany został w hali sportowej w Bieczu, a nasze Panie wywalczyły srebrny medal.

W decydujących meczach drużyna Ekonomika pokonała ZSZ Biecz 6:0 i po emocjonującym spotkaniu uległa LO Kromer 1:2, ostatecznie zajmując drugie miejsce. Gratulujemy.

Kategoria:

15 i 19 stycznia w sali gorlickiego Kromera, odbyły się powiatowe zawody w siatkówce dziewcząt i chłopców, w których nasza damska reprezentacja zajęła 3 miejsce.

Drużynie chłopców z Ekonomika nie udało się wyjść z grupy i walczyć o miejsca medalowe. Natomiast należy podkreślić bardzo dobrą grę w meczach z ZSnr1 i LO Kromer, w których każdy wynik był możliwy.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.