Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Stowarzyszenie SnRRRPiAZM

WAŻNE:

Kategoria: /

Ogłoszenie o likwidacji stowarzyszenia

Jako Likwidator „Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Regionów Przygranicznych i Aktywizacji Zawodowej Młodzieży przy ZSE w Gorlicach”  z siedzibą w Gorlicach ul. Ariańska 3, KRS 0000050007, podaję  do publicznej wiadomości informację, iż Uchwałą Nr 3  Walnego Zebrania Członków „Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Regionów Przygranicznych i Aktywizacji Zawodowej Młodzieży przy ZSE w Gorlicach” z siedzibą w Gorlicach ul. Ariańska 3, z dnia 20 lutego 2020 r. w sprawie rozwiązania i likwidacji Stowarzyszenia, podjęto decyzję o rozwiązaniu i otwarciu likwidacji Stowarzyszenia oraz wyznaczeniu (uchwała Nr 4/2020) Likwidatora – Małgorzatę Miękisz-Muller.

W dniu 17 marca  2020 roku Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wydał postanowienie o otwarciu likwidacji „Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Regionów Przygranicznych i Aktywizacji Zawodowej Młodzieży przy ZSE w Gorlicach z siedzibą w Gorlicach ul. Ariańska 3,
sygn. KR.XII Ns – rej KRS 3942/20/210
KR 50007.

Likwidatorem Stowarzyszenia ustanowiono Panią Małgorzatę Miękisz-Muller.

Wzywa się do składania ewentualnych roszczeń w stosunku do Stowarzyszenia na adres e-mailowy do korespondencji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 31 maja 2020 roku.

Stowarzyszenie nie posiada zobowiązań finansowych.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.