>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
247 dni 5 godzin 42 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1258
Linki: 59
gości: 11456411
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013

W dniach 18-24 listopada 2013 roku po raz szósty został w naszej szkole  zorganizowany Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego celem jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.
Czytaj całość…
 
Hotelarze w "Hotelach z klasą"


14 XI 2013 klasa I HOT wraz z p. Agnieszką Knapik i p. Katarzyną Szafryną- Przepiórą udała się z wizytą zawodoznawczą do Krynicy- Zdrój. W programie wycieczki zaplanowane było zwiedzanie dwóch renomowanych hoteli - Hotelu SPA Dr Ireny Eris, Hotelu Krynica oraz  samego miasta Krynicy-Zdrój.

Czytaj całość…
 
Mistrzynie powiatu z ZSE


W dniu 20.11.2013 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w badmintonie dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta po emocjonujących spotkaniach zajęły 1miejsce pokonując kolejno  ZSZ Biecz, LO Kromer, ZSnr1 i LO Biecz.

GRATULUJEMY!

Czytaj całość…
 
Wolontariuszka z ekonomika nagrodzona

Podczas Małopolskiej Gali Wolontariatu w Krakowie (14.11.2013 r.), pięciu wolontariuszy reprezentujących Lokalne Centrum Wolontariatu w Gorlicach zostało wyróżnionych w wojewódzkim etapie konkursu „Barwy Wolontariatu".
Jedną z nagrodzonych wolontariuszek jest uczennica naszej szkoły - Sylwia Olszewska.
Czytaj całość…
 
Wspomnienia z Krymu


Na początku bieżącego roku szkolnego w dniach od 8 do 22 września pani profesor Małgorzata Miękisz-Muller zorganizowała podróż studyjną (wymianę szkolną)  dla 34 uczniów, którym towarzyszyło 4 nauczycieli w ramach projektu ,,Galicja i Krym - różnorodność kultur w fotografii".

Mieliśmy okazję poznać historię Krymu, zawiązać przyjaźnie z ukraińską młodzieżą, zrobić interesującą dokumentację fotograficzną. Oczywiście mieliśmy również okazję odpocząć wśród egzotycznej przyrody, nad ciepłymi morzami.

Czytaj całość…
 
Obsługa turystyczna w biurze podróży


W dniu 08.11.2013r. klasa IV Technikum obsługi turystycznej uczestniczyła w wycieczce zawodoznawczej do Biura podróży Euro - Travel mającego swoją siedzibę w Nowym Sączu. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z zakresem działalności, zasadami organizowania i strukturą organizacyjną biura podróży.

Czytaj całość…
 
Wizyta w PWSZ w Nowym Sączu

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klasy III TH i III TA  18 listopada gościli w  Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, która po raz trzeci organizowała Dzień Przedsiębiorczości dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz społeczności akademickiej. Ideą  organizacji tego dnia jest promowanie działań przedsiębiorczych.
Czytaj całość…
 
Ekonomiści w Strasburgu


W dniach od 18 do 22 października uczniowie klasy III a Te Izabela Tomaszewska, Przemysław Bożek, Arkadiusz Zając pod opieką pani Katarzyny Szafryny- Przepióry udali się na wycieczkę do Strasburga. Uczniowie Ci wzięli udział w Międzynarodowej edycji konkursu „Edukacja uczniów- konsumpcja w życiu"

W ramach zadania konkursowego uczniowie pod opieką pani Agnieszki Barszcz wykonali tematyczną gazetkę, która okazała się zwycięska. Nagrodą dla uczniów była wycieczka.
Czytaj całość…
 
Wernisaż naszych fotografii z Krymu


W piątek 4 października w gorlickim Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów obył się wernisaż fotografii uczniów naszej szkoły dokumentujący drugi już pobyt na Krymie w ramach projektu "Krym i Galicja - różnorodność kultur".
Czytaj całość…
 
Przedsiębiorcze Szkoły - finał projektu

Finał innowacyjnego projektu „Przedsiębiorcze Szkoły"


W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie klasy I a Technikum Ekonomicznego i 15 uczniów z klasy III b Technikum Ekonomicznego realizowało projekt Przedsiębiorcze Szkoły. W ramach projektu prowadzone były 2 gry symulacyjne: Wirtualny Doradca i Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne.
Czytaj całość…
 
Magazyn Konsumencki ZSE najlepszy!
Uczniowie klasy II TE Izabela Tomaszewska, Przemysław Bożek i Arkadiusz Zając wzięli udział w 16. edycji słowackiej i 13. edycji międzynarodowej konkursu Edukacja Konsumencka Uczniów - Konsumpcja w życiu, o temacie „Napisz w jaki sposób organy nadzorujące rynek pomagają rozwiązywać problemy konsumentów". Ich praca okazała się najlepsza!
Czytaj całość…
 
Lider przedsiębiorczości z Ekonomika!

I POWIATOWY KONKURS WIEDZY O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniu 28.05.2013r w Zespole Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach, odbył się I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości. Honorowy patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Gorlicach.  

Tytuł LIDERA PRZESIĘBIORCZOŚCI 2013 otrzymała Jadwiga Szary - uczennica klasy III b Technikum Ekonomicznego a nagrodę główną ufundował sponsor konkursu Bank PEKAO SA  w Gorlicach.

Czytaj całość…
 
Nasz Ekonomik w prestiżowej Chmurze!

Małopolska Chmura Edukacyjna w ZSE im. Jana Pawła II w Gorlicach

W dniu 30 kwietnia 2013r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego województwa Małopolskiego odbyło się spotkanie przedstawicieli organów prowadzących i dyrektorów szkół zaproszonych do wzięcia udziału w pilotażu innowacyjnego projektu edukacyjnego pn. Małopolska Chmura Edukacyjna.

Nasz Zespół Szkół Ekonomicznych został wytypowany jako jeden z 9 szkół zawodowych w województwie małopolskim, który będzie wdrażać  w/w projekt.
Czytaj całość…
 
Leonardo da Vinci - współpraca zawodowa

Nasza szkoła już ponad 10 lat współpracuje ze Szkołą Ekonomiczną w Starej Lubovni na Słowacji. Efektem wspólnych działań szkół partnerskich jest m.in. współpraca w zakresie kształcenia zawodowego. Obecnie nawiązaliśmy kontakty z lokalnymi pracodawcami, u których nasi uczniowie, wraz z uczniami szkoły partnerskiej odbywają praktyki zawodowe w terminie od 15 do 26 kwietnia br.  Dwutygodniowy pobyt w naszym mieście uczniów i nauczycieli ze Starej Lubovni  zapewne przyniesie wymierne efekty.(Nowe zdjęcia)
Czytaj całość…
 
LIPDUB ZSE Gorlice 2013

 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu

LIPDUB ZSE Gorlice 2013

Przygotowania i realizacja nagrania:
Agnieszka Barszcz, Robert Berkowicz,
Wojciech Stępień

Montaż: Tomasz Machowski (video.gorlice.pl),
Damian Machowski (serdecznie dziękujemy)

Czytaj całość…
 
Start
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH
im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 GORLICE
woj. małopolskie
logo zse (by Bartek Belniak)

 
Dyrektor:
mgr Grażyna Pabis-Mazur
(0-18) 353 57 04
e-mail: dyrektor(wstaw znaczek @ !)zse.gorlice.pl

Wicedyrektor:
mgr Robert Gancarz


 
 
 
 


logo zse (by Bartek Belniak)
sekretariat szkoły
(sprawy uczniowskie):
tel./fax (0-18) 353 72 95
e-mail: sekretariatMail do sekretariatu (wstaw znaczek @ !)zse.gorlice.pl

sekretariat szkoły
(sprawy pracownicze):
tel./fax (018) 353 57 04
 

 
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 nast. » koniec »»

:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.