>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
4 dni 7 godzin 2 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1244
Linki: 59
gości: 10393377
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
Szkolna Internetowa Gra Giełdowa i Kurs e-learningowy


Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczą w projekcie edukacyjnym, na który składa się Szkolna Internetowa Gra Giełdowa (SIGG) oraz Kurs e-learningowy (Kurs). Głównym celem projektu jest podniesienie jakości nauczania i uczenia się przedsiębiorczości w szkołach, w tym edukacja ekonomiczna młodzieży w zakresie mechanizmów działania rynku kapitałowego.

Czytaj całość…
 
Ogólnopolski Konkurs z Zakresu Rachunkowości
 W roku szkolnym 2013/2014 szkoła zgłosiła swój udział w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości.

Ideą konkursu jest rozwijanie wśród uczniów zainteresowania problematyką współczesnej rachunkowości, upowszechnienie sposobu korzystania z informacji kodowanej przez specyficzny język ewidencji działalności gospodarczej oraz podniesienie poziomu nauczania rachunkowości.
Czytaj całość…
 
Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Dnia 18 grudnia 2013 r. odbyły się zawody I stopnia (szkolne) XIX Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.
Jego organizatorami są Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych w Bydgoszczy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, która pełni patronat naukowy nad Turniejem oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie.
 
Do zawodów okręgowych, uzyskując najwyższą liczbę punktów zostały zakwalifikowane 3 uczennice z naszej szkoły. 
Czytaj całość…
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 W grudniu 2013 roku w w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej.

W gali wzięła udział Pani Dyrektor Grażyna Pabis-Mazur oraz laureatka stypendium z naszej szkoły: Jadwiga Szary.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.

Czytaj całość…
 
Obsługa turystyczna oprowadza po Krakowie


W dniu 10.XII.2013 uczniowie klasy II TOT pod opieką p. K. Szafryny-Przepióry i p. W. Skałby udali się na wycieczkę zawodoznawczą do Krakowa, podczas której mieli okazję osobiście wcielić się w rolę przewodników miejskich. Organizatorem wycieczki było biuro podróży Marena z Gorlic.

Czytaj całość…
 
Zwiedzamy uczelnie - PSW


Reprezentanci klas IV uczestniczyli w zorganizowanym przez Podkarpacką Szkołę Wyższą dniu otwartym.

Młodzież wysłuchała w auli szkoły kilku zdań o kierunkach kształcenia wypowiedzianych przez panią Rektor Uczelni oraz absolwentki szkoły.

Następnie została oprowadzona po uczelni.

Czytaj całość…
 
Nie samą nauką Ekonomik żyje - czyli koncert!


Z okazji grudniowych Mikołajek Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować imprezę bez precedensu w historii szkoły, czyli koncert zespołów grających ciężką i głośną muzykę. Na szkolnej świetlicy zaprezentowały się zespoły Hammer Head, NEVEH i Metrofaza. Impreza była otwarta, więc w murach ekonomika bawiło się sporo młodzieży z innych szkół zarówno ponad-, jak i gimnazjalnych.

Czytaj całość…
 
Ekonomik z pasją, czyli - przedsiębiorczość!
 W 2013 roku nasz Zespół Szkół Ekonomicznych przystąpił do II edycji projektu edukacyjnego „Małopolska Szkoła z Pasją" organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Celem Konkursu jest nobilitacja i promocja małopolskich szkół wyróżniających się aktywnością w obszarze innowacji edukacyjnych na rzecz aktywizacji środowisk szkolnych oraz lokalnych, wspomagających rozwój pasji i talentów wśród uczniów małopolskich szkół.
Czytaj całość…
 
Nasi we Francji - wyjazd studyjny

 W dniach 20-28 lipca 2013r. uczeń klasy III TH Paweł Wszołek,  uczestniczył w wyjeździe studyjnym do Lyon'u organizowanym w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce".

W wyjeździe uczestniczyło 15 uczniów z całej Małopolski. Celem studyjnej podróży było z jednej strony przybliżenie francuskiego systemu kształcenia z drugiej porównanie działań z zakresu handlu i marketingu jakie stosowane są we Francji i w Polsce.
Czytaj całość…
 
Nie samą nauką Ekonomik żyje, czyli dyskoteka!


Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach to wysoka jakość kształcenia, o czym świadczą tegoroczne wyniki matur i egzaminów zawodowych (1. miejsce w Powiecie - ZOBACZ), ale nie samą nauką uczeń przecież żyje. W listopadzie odbyła się szkolna dyskoteka połączona z uroczystym chrztem pierwszoklasistów.

Czytaj całość…
 
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013

W dniach 18-24 listopada 2013 roku po raz szósty został w naszej szkole  zorganizowany Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego celem jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.
Czytaj całość…
 
Hotelarze w "Hotelach z klasą"


14 XI 2013 klasa I HOT wraz z p. Agnieszką Knapik i p. Katarzyną Szafryną- Przepiórą udała się z wizytą zawodoznawczą do Krynicy- Zdrój. W programie wycieczki zaplanowane było zwiedzanie dwóch renomowanych hoteli - Hotelu SPA Dr Ireny Eris, Hotelu Krynica oraz  samego miasta Krynicy-Zdrój.

Czytaj całość…
 
Mistrzynie powiatu z ZSE


W dniu 20.11.2013 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w badmintonie dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta po emocjonujących spotkaniach zajęły 1miejsce pokonując kolejno  ZSZ Biecz, LO Kromer, ZSnr1 i LO Biecz.

GRATULUJEMY!

Czytaj całość…
 
Wolontariuszka z ekonomika nagrodzona

Podczas Małopolskiej Gali Wolontariatu w Krakowie (14.11.2013 r.), pięciu wolontariuszy reprezentujących Lokalne Centrum Wolontariatu w Gorlicach zostało wyróżnionych w wojewódzkim etapie konkursu „Barwy Wolontariatu".
Jedną z nagrodzonych wolontariuszek jest uczennica naszej szkoły - Sylwia Olszewska.
Czytaj całość…
 
Wspomnienia z Krymu


Na początku bieżącego roku szkolnego w dniach od 8 do 22 września pani profesor Małgorzata Miękisz-Muller zorganizowała podróż studyjną (wymianę szkolną)  dla 34 uczniów, którym towarzyszyło 4 nauczycieli w ramach projektu ,,Galicja i Krym - różnorodność kultur w fotografii".

Mieliśmy okazję poznać historię Krymu, zawiązać przyjaźnie z ukraińską młodzieżą, zrobić interesującą dokumentację fotograficzną. Oczywiście mieliśmy również okazję odpocząć wśród egzotycznej przyrody, nad ciepłymi morzami.

Czytaj całość…
 
Obsługa turystyczna w biurze podróży


W dniu 08.11.2013r. klasa IV Technikum obsługi turystycznej uczestniczyła w wycieczce zawodoznawczej do Biura podróży Euro - Travel mającego swoją siedzibę w Nowym Sączu. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z zakresem działalności, zasadami organizowania i strukturą organizacyjną biura podróży.

Czytaj całość…
 
Wizyta w PWSZ w Nowym Sączu

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klasy III TH i III TA  18 listopada gościli w  Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, która po raz trzeci organizowała Dzień Przedsiębiorczości dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz społeczności akademickiej. Ideą  organizacji tego dnia jest promowanie działań przedsiębiorczych.
Czytaj całość…
 
Ekonomiści w Strasburgu


W dniach od 18 do 22 października uczniowie klasy III a Te Izabela Tomaszewska, Przemysław Bożek, Arkadiusz Zając pod opieką pani Katarzyny Szafryny- Przepióry udali się na wycieczkę do Strasburga. Uczniowie Ci wzięli udział w Międzynarodowej edycji konkursu „Edukacja uczniów- konsumpcja w życiu"

W ramach zadania konkursowego uczniowie pod opieką pani Agnieszki Barszcz wykonali tematyczną gazetkę, która okazała się zwycięska. Nagrodą dla uczniów była wycieczka.
Czytaj całość…
 
Wernisaż naszych fotografii z Krymu


W piątek 4 października w gorlickim Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów obył się wernisaż fotografii uczniów naszej szkoły dokumentujący drugi już pobyt na Krymie w ramach projektu "Krym i Galicja - różnorodność kultur".
Czytaj całość…
 
Przedsiębiorcze Szkoły - finał projektu

Finał innowacyjnego projektu „Przedsiębiorcze Szkoły"


W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie klasy I a Technikum Ekonomicznego i 15 uczniów z klasy III b Technikum Ekonomicznego realizowało projekt Przedsiębiorcze Szkoły. W ramach projektu prowadzone były 2 gry symulacyjne: Wirtualny Doradca i Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne.
Czytaj całość…
 
Magazyn Konsumencki ZSE najlepszy!
Uczniowie klasy II TE Izabela Tomaszewska, Przemysław Bożek i Arkadiusz Zając wzięli udział w 16. edycji słowackiej i 13. edycji międzynarodowej konkursu Edukacja Konsumencka Uczniów - Konsumpcja w życiu, o temacie „Napisz w jaki sposób organy nadzorujące rynek pomagają rozwiązywać problemy konsumentów". Ich praca okazała się najlepsza!
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 nast. » koniec »»

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi


Otwarta firma


:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.