>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
189 dni 17 godzin 41 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1207
Linki: 59
gości: 8842127
Odwiedza nas 3 gości
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
Inauguracja szkolnego roku sportowego 2014/2015


Jak co roku we wrześniu na stadionie w Zagórzanach odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe, które rozpoczęły rywalizację sportową szkól ponadgimnazjalnych powiatu gorlickiego w bieżącym roku szkolnym.

Na linii startu nie zabrakło również drużyn dziewcząt i chłopców z naszej szkoły, którą godnie reprezentowali w sportowej walce:

Czytaj całość…
 
Trenerzy pływania na szkoleniu
 W  dniach 18 - 21 września 2014 r. w Krakowie, odbyła się V Ogólnopolska Konferencja Trenerów i Instruktorów Pływania, w której uczestniczyli również nauczyciele naszej szkoły - Pan Mariusz Masztafiak  i Pan Wojciech Stępień.
Celem konferencji było podniesienie kwalifikacji uczestników, prezentacja i popularyzacja nowych trendów w zakresie techniki i metodyki szkolenia pływackiego na lądzie i w wodzie, przybliżenie istotnych zagadnień treningu, wsparcia psychologicznego, motywowania, komunikacji oraz współpracy z rodzicami, a także szerzenie dobrych  praktyk trenerskich.
Czytaj całość…
 
Dzień Przedsiębiorczości 2014 - podziękowanie
 Corocznie już od 2005 roku nasi uczniowie biorą udział w realizacji projektu „Dzień Przedsiębiorczości" organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem  Prezydenta RP.
Dzień Przedsiębiorczości" jest Programem jednodniowych praktyk dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
Czytaj całość…
 
Certyfikat WIARYGODNA SZKOŁA dla Ekonomika!


10 września 2014r nasz Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach otrzymał certyfikat ,,Wiarygodna szkoła''.

Przyznanie tego prestiżowego tytułu było możliwe dzięki pozytywnie zakończonemu procesowi weryfikacji  przeprowadzonemu przez Kapitułę Programu w oparciu o przewidziane Regulaminem procedury.

Czytaj całość…
 
Początek roku szkolnego

 W poniedziałek 1 września 2014
rozpoczęliśmy rok szkolny 2014/2015

Informacje na nowy rok szkolny!

Czytaj całość…
 
Materiały promocyjne ZSE 2014

Film promocyjny ZSE - produkcja i montaż: gorlice.tv - 2014
Zobacz również wywiady z gorlickimi przedsiębiorcami i absolwentami ZSE:

Czytaj całość…
 
Trwaja prace nad edukacyjną CHMURĄ
 Przypominamy z dumą, że nasz zespół szkół uczestniczy w prestiżowym projekcie "Małopolska chmura edukacyjna".
Na obecnym etapie projektu firma Solidex montuje w naszej szkole super profesjonalny sprzęt do wideokonferencji, a 56 naszych uczniów przebywa na letnich warsztatach naukowych w Krakowie, gdzie oprócz atrakcyjnych zajęć na tamtejszych uczelniach, zwiedza ciekawe miejsca małopolski.
Nasz Zespół Szkół Ekonomicznych został wytypowany jako jeden z 9 szkół zawodowych w województwie małopolskim, który będzie wdrażać  w/w projekt.
Czytaj całość…
 
Wyprawka szkolna 2014


Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w 2014 r. będzie kontynuowany Rządowy program pomocy uczniom „Wyprawka szkolna".

W 2014 r. pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, przewidziana jest dla uczniów:
Czytaj całość…
 
Zakończenie roku szkolnego 2013/14

 Cool WAKACJE Cool

życzymy wszystkim udanego, ciekawego i bezpiecznego wypoczynku!

27 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2013/14. Na uroczystej gali na sali gimnastycznej Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, a wychowawcy klas nagrody. Życzymy dobrej pogody i do zobaczenia 1 września.

Czytaj całość…
 
Ekonomik z wizytą we Wrocławiu

 W dniach 16-17 .06. 2014 młodzież z klasy I technikum hotelarskiego i III technikum obsługi turystycznej odbyła wycieczkę zawodoznawczą do Wrocławia. W pierwszym dniu udaliśmy się z wizytą do hotelu Scandic. Przewodnią ideą hotelu jest ekologia stąd w pokojach można zauważyć specjalne pojemniki do segregacji śmieci, filtr do oczyszczania wody czy produkty pochodzące tylko z ekologicznych upraw i hodowli.

Czytaj całość…
 
Wolontariusze z ZSE
 Młodzież naszej szkoły aktywnie działa w Szkolnym Klubie Wolontariatu zorganizowanym przy Lokalnym Centrum Wolontariatu w Gorlicach. Przez cały rok Uczniowie Wolontariusze uczestniczą w akcjach organizowanych przez Centrum. Większość z nich to skromna, ciężka praca, z której mogą być dumni, a której niewiele osób widzi. Jednak raz na jakiś czas zdarzają się również bardziej medialne i spektakularne akcje. Jedną z nich był Marsz Żonkilowy, drugą coroczna Gala Wolontariatu.
Czytaj całość…
 
II TA na wycieczkach zawodoznawczych

 Przez cały okres roku szkolnego klasa II Technikum Agrobiznesu uczestniczyła w wycieczkach zawodoznawczych. Wycieczki agro i  biznes, w których braliśmy udział możemy zaliczyć do bardzo udanych. Mogliśmy zgłębić wiedzę nt. produkcji rolniczej (tj. produkcji roślinnej i zwierzęcej).

Zobaczyliśmy jak ciężka może być praca w gospodarstwie rolnym, a zarazem jak ciekawa i interesująca. Zgłębiliśmy również swoją wiedzę nt. instytucji rządowych związanych z rolnictwem i nie tylko, które w przyszłości mogą być miejscem naszej pracy.

Przedstawiamy podsumowanie  naszych wycieczek zawodoznawczych.

Czytaj całość…
 
Dzień Sportu ZSE 2014
  
13 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Sportu Szkolnego. To już po raz szósty uczniowie Ekonomika walczyli o puchar  przechodni Dyrektora Szkoły i tytuł najlepszej klasy w turnieju siatkówki dla dziewcząt i piłki nożnej dla chłopców.
Czytaj całość…
 
Wizytacja duszpasterska
 Raz na 5 lat w polskich parafiach odbywa się wizytacja duszpasterska. Tego roku parafię św. Jadwigi Królowej w Gorlicach odwiedza ks. Biskup Ordynariusz Rzeszowski Jan Wątroba.
Z tej okazji w czwartek 5 czerwca 2014 ks. Biskup odwiedził mury naszej szkoły. W spotkaniu uczestniczyli księża katecheci ZSE, proboszcz Jerzy Gondek, proboszcz Bazyliki Mniejszej Stanisław Ruszel, nauczyciele i pracownicy ZSE, zaproszeni rodzice i oczywiście uczniowie, którzy przygotowali okolicznościowy program artystyczny.
Czytaj całość…
 
II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości
 30 maja 2014 roku w Zespole Szkół nr 1 w Gorlicach odbył się II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości. Nasz zespół w konkursie reprezentowali uczniowie z Technikum Ekonomicznego: Katarzyna Rymek, Aneta Piwowar, Jakub Szelec, Kornelia Wierzchanowska oraz Alicja Mruk.
Najlepszym zawodnikiem z ZSE okazał się Jakub Szelec, który uplasował się na 4 miejscu spośród 25 uczestników konkursu.
Czytaj całość…
 
Wirtualni Menedżerowie docenieni

 Miło nam poinformować, że dwie drużyny z klasy II a Technikum Ekonomicznego w składzie: Gabriela Szura, Justyna Janusz, Jakub Szelec oraz Aleksandra Łopatka, Anna Warzecha, Arkadiusz Bieszczad zakwalifikowały się do finału ekonomicznego konkursu „Wirtualny Menedżer 2" organizowanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i znalazły się wśród 8 najlepszych drużyn spośród 56 z województw: podkarpackiego i małopolskiego.

Czytaj całość…
 
ZŁOTE EKONOMY ROZDANE


W środę 28maja 2014 roku świetlica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach pękała w szwach. Wszystkim  obecnym udzieliła się podniosła atmosfera towarzysząca rozdaniu po raz pierwszy w historii szkoły - NAGRÓD FILMOWYCH. Kto by pomyślał, że nawet z grą aktorską nasi uczniowie poradzą sobie zawodowo!

Nagrody filmowe „ZŁOTY EKONOM" zostały przyznane najbardziej wyróżniającym się uczniom - aktorom, którzy brali udział w realizacji filmu promującego naszą szkołę oraz jego wspaniałym realizatorom.

Czytaj całość…
 
Homoresponsabilis - symulacyjna gra biznesowa
 W roku szkolnym 2013/2014 nasza Szkoła przystąpiła do ciekawego projektu realizowanego przez Uniwersytet Łódzki finansowanego z programu Leonardo da Vinci Transfer Innowacji (2011-1-PL1-LEO05-19895) - Homoresponsabilis in the Globalized World".
Od Koordynatora projektu otrzymaliśmy symulacyjną grę biznesową Homoresponsabilis. Uczniowie z II klasy Technikum Handlowego mieli okazję wcielić się w role przedsiębiorców zarządzających firmami produkcyjnymi oraz hurtownią i wzięli udział grze, którą prowadzili moderatorzy, nauczyciele ZSE: panie Urszula Patrzyk i Ewa Druciak-Hul.
Czytaj całość…
 
Rosja współczesna - Rosja różnorodna
www.mokzambrow.pl
W dniu 25 kwietnia 2014 roku w Krakowie odbyła się II edycja Konkursu Wiedzy o Rosji „ROSJA WSPÓŁCZESNA - ROSJA RÓŻNORODNA" organizowanego przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie. W konkursie rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Małopolski.
Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów z klas III.
Czytaj całość…
 
Standaryzacja zawodowa w agrobiznesie

W dniach 21-22 maja 2014 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyły się 2 standaryzacje nowych egzaminów zawodowych przeprowadzonych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną we Wrocławiu w Kwalifikacji 2. -  R. 6. Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie dla zawodu technik agrobiznesu.
Czytaj całość…
 
Wirtualny Menedżer

 Udział uczniów gorlickiego ekonomika w symulacyjnych grach biznesowych od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem.  Uczniowie grają na giełdzie, zarządzają wirtualnymi przedsiębiorstwami, produkują, sprzedają i osiągają wysokie zyski.

Od marca 2014 roku po raz drugi nasza Szkoła bierze udział w konkursie ekonomicznym „Wirtualny Menedżer " organizowanym przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz Fundację „Na Rzecz Nauki i Edukacji - Talenty" i NBP.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast. » koniec »»

SZKOŁA POLICEALNA

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi


Otwarta firma


Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2017): Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 
:: (C) 2017 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.