>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
117 dni 15 godzin 12 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1218
Linki: 59
gości: 9474888
Odwiedza nas 2 gości
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
Teatralny Ekonomik

 10 marca 2015 odbył się XV Powiatowy Konkurs Recytatorsko-Teatralny w kategorii teatr. Na deskach GCK-u wystąpiły grupy teatralne z trzech gorlickich szkół.

Zespół Szkół Ekonomicznych  reprezentowała Grupa Teatralna „Teatr Mundi", która wywalczyła II miejsce przedstawiając fragmenty dramatu pt. „Szewcy" Stanisława Ignacego Witkiewicza. Młodzi aktorzy wykazali się prawdziwym talentem i świadomością aktorską mistrzowsko oddając charakter tej trudnej w odbiorze sztuki.

Czytaj całość…
 
Matematyczny ALFIK 2014. Wyniki

 W dniu 26 listopada 2014 roku odbyła się XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych również brali w niej udział. Nadeszły ostateczne wyniki.

W matematycznej rozgrywce wzięło udział w całej Polsce 52 tysiące uczestników, w tym 31 uczniów z naszej szkoły z klas: IATE, ITH, II ATE, IIIATE. Najlepsi uczniowie z naszej szkoły, którzy uzyskali najwyższe wyniki to:

Czytaj całość…
 
Polska w XX wieku - warsztaty ogólnopolskie.
 "Polska w XX wieku" - ogólnopolskie warsztaty historyczne Fundacji prof. Bronisława Geremka to program skierowany do uczniów pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli z całej Polski.

Spośród 196 zgłoszeń z całej Polski, które napłynęły do tegorocznej edycji konkursu kapituła Fundacji wybrała jedynie 15 osób. Dwie z tych osób, to uczniowie naszej szkoły - Karolina Cetnarowicz i Kamil Czyż. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.
Czytaj całość…
 
Stratedzy z Ekonomika
 Przed feriami odbyły się zawody powiatowe w szachach w których uczestniczyli Arkadiusz Bieszczad (III a TE), zajmując III miejsce i tuż za nim na IV miejscu znalazł się Karol Gryboś (II a TE). 
Obydwaj uczniowie reprezentowali naszą szkołę na zawodach wojewódzkich 11 lutego br. w Olkuszu. W rywalizacji z mocnymi zawodnikami z Małopolski zaprezentowali się bardzo dobrze, a Arkadiusz Bieszczad ostatecznie ukończył zawody na wysokim 14 miejscu.
Czytaj całość…
 
Nie samą nauką ..czyli dyskoteka

 Oczywiście w naszej szkole coś miłego znajdzie się dla każdego.

W ostatnim tygodniu przed feriami, przy okazji kiermaszu i walentynek samorząd uczniowski ściągnął w szkolne mury DJ'a, który przez kilka godzin bawił przybyłych uczniów i ich gości zestawem najlepszych hitów.

Dochód z biletów tradycyjnie zasilił kasę samorządu.

Czytaj całość…
 
Nie samą nauką ..czyli koncert

 Z racji trwających ferii i dzisiejszych ostatków przypominamy kilka zdjęć z koncertu, który samorząd szkolny zorganizował w połowie stycznia.

W godzinach wieczornych, pod opieką nauczycieli wystąpiło kilka zespołów reprezentujących bardzo różne muzyczne nurty od pop'u i rocka, przez punk-rock, aż do rapu. W tym czasie szkolną świetlicę odwiedziło sporo osób, również z innych szkół, a dochód zasilił kasę samorządu uczniowskiego.

Czytaj całość…
 
Wielki kiermasz walentynkowy
 Z okazji Dnia Św. Walentego, który już na dobre zagościł w naszym kalendarzu jako dzień wyjątkowy, uczniowie naszej szkoły zorganizowali okolicznościowy kiermasz słodkości połączony z różnymi atrakcjami. Całości towarzyszył oczywiście nieodzowny czerwony kolor.
Warto dodać, że cały dochód ze sprzedaży ciast, ciasteczek i innych frykasów przeznaczony będzie na promocję szkoły w zbliżającej się rekrutacji.
Czytaj całość…
 
Olimpijczyk Paweł Zygmunt w edukacyjnej Chmurze
 Czterokrotny olimpijczyk Paweł Zygmunt odwiedza kolejne szkoły w naszej okolicy. We wtorek 10 lutego na zaproszenie naszych wf-istów, z którymi zna się od lat, odwiedził nasz zespół.
Spotkanie nie różniłoby się zbytnio od innych tego typu, gdyby nie wykorzystany przez nas nowoczesny sprzęt do wideokonferencji, dzięki któremu w wykładzie Pana Pawła uczestniczyli również uczniowie szkoły w Zakliczynie.
Czytaj całość…
 
EKONOMIK w Wielkim Teście Wiedzy Ekonomicznej

 Uczniowie naszego Zespołu rozwiązują quizy, dzięki którym mogą sprawdzić swoją wiedzę ekonomiczną.

9 lutego 2015 roku o godzinie 20.00
Konkurs „Quiz z wiedzy ekonomicznej"

Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej to projekt realizowany przez Telewizję Polską i Narodowy Bank Polski. Jego celem jest popularyzacja wiedzy ekonomicznej i przybliżenie zjawisk, które mają wpływ na stan naszych finansów.

Czytaj całość…
 
Olimpiada przedsiębiorczości

 OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Hasło X Edycji: Zarządzanie zmianą

Olimpiada to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Jesteśmy w drugim etapie!
Czytaj całość…
 
Złoty medal dla siatkarek z Ekonomika!

 29 stycznia w Bieczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce dziewcząt. Do turnieju przystąpiło sześć szkól ponadgimnazjalnych z terenu powiatu gorlickiego, które przystąpiły do rywalizacji w dwóch grupach.

Nasze dziewczęta bez problemu przebrnęły przez mecze grupowe wygrywając kolejno mecz z drużyną LO z Bobowej, oraz gorlicką „Budowlanką", by w meczach finałowych wywalczyć Mistrzostwo Powiatu!

Czytaj całość…
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2014/15

 Z ogromną radością zawiadamiamy, że w roku 2014/15 prestiżowe stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała uczennica klasu III Technikum Ekonomicznego - Gabriela Szura.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość…
 
Angielski w Chmurze

 Od 27 października 2014 odbywają się w naszej szkole wirtualne, interaktywne zajęcia z języka angielskiego zawodowego w branży hotelarsko-turystycznej w ramach pilotażowego projektu Małopolska Chmura Edukacyjna.

Kurs jest bardzo innowacyjny, wykorzystujący technologię ICT (z j. angielskiego Information and Communication Technology) oraz model nauczania w chmurze edukacyjnej, oparty na komunikacji synchronicznej i asynchronicznej. Zajęcia wymagają od uczniów połączenia umiejętności z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnej, języka angielskiego zawodowego oraz wiedzy z hotelarstwa i turystki.

Czytaj całość…
 
Wigilia szkolna 2014
 Szkolna wigilia przed świąteczną przerwą to już obowiązkowy element w tradycji szkoły.
Co roku w ostatnim dniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia spotykają się nauczyciele, rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele emerytowani, przedstawiciele samorządu uczniowskiego i zaproszeni goście, aby złożyć sobie życzenia i zjeść tradycyjne wigilijne dania.
Czytaj całość…
 
Lekcja otwarta w Chmurze

 W dniu 12 grudnia 2014r. odbyła się lekcja otwarta z zastosowaniem najnowszych technologii informatycznych z przedmiotu Wiedza o społeczeństwie w klasie IV TE w ramach realizowanego w szkole pilotażowego projektu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej.

Hospitujący mogli poznać nowe rozwiązania metodologiczne, które umożliwia  innowacyjna propozycja jaką jest Małopolska Chmura Edukacyjna, przekazywania wiedzy oraz przybliżania osiągnięć naukowych uczelni wyższych przy wykorzystaniu technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych uczniom.

Czytaj całość…
 
Zdolniachy na warsztatach

 Tradycją naszej szkoły stają się organizowane warsztaty, na których młodzież pod opieką pani Teresy Belniak przygotowuje okolicznościowe kartki. I tym razem chętne osoby działające w sekcji plastycznej i artystycznej samorządu szkolnego przygotowały wiele ciekawych i oryginalnych kartek ręcznie wykonywanych.

Zapraszamy wszystkich do głosowania na najładniejszą kartkę, wkrótce na naszym szkolnym fb umieszczone będą zdjęcia najładniejszych prac. Na zwycięzcę czeka oczywiście nagroda!

Czytaj całość…
 
Szlachetna paczka refleksje wolontariusza

 Drogi Darczyńco, Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem MLP II-1139-404898), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Czytaj całość…
 
Konkurs stroików świątecznych i Mikołajki 2014
 Tradycyjnie w okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły wykonywali konkursowe stroiki bożonarodzeniowe. Gratulujemy wszystkim, którzy wykazali zainteresowanie i wykonali piękne, świąteczne ozdoby.
 
Oczywiście tego roku nie obyło się również bez wizyty św. Mikołaja, który oprócz naszych uczniów odwiedził także sąsiednie szkoły i zakłady pracy.
Czytaj całość…
 
Siatkarki ze Słowacji zdominowane

 W środę 17.12.2014r. w zaprzyjaźnionej szkole SOU Strojarskie z Bardejowa odbył się Międzynarodowy Turniej Dwójek Siatkarskich, w którym uczestniczyły dwie drużyny dziewcząt z naszej szkoły.

Po meczach grupowych obydwie drużyny dostały się do półfinałów, w których w dobrym stylu pokonały przeciwniczki ze Słowacji, aby ostatecznie spotkać się w finale.

Czytaj całość…
 
Zawody powiatowe w pływaniu - drugi motylek

 W dniu 10.12.2014r. odbyły się powiatowe zawody w pływaniu szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowali Wszołek Paweł, Zwierzyński Paweł, Szkaradek Adrian i Sztaba Mateusz.

Starty w poszczególnych stylach były bardzo wyrównane, a najwyższe osiągnięcie dla naszej szkoły uzyskał Paweł Wszołek w stylu motylkowym zajmując drugie miejsce.

Czytaj całość…
 
Handlowcy w mrożonkach

 15 grudnia 2014 roku uczniowie klasy II technik handlowiec w ramach projektu pn. Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej w Przedsiębiorstwie Handlowo-Usługowym "MATEO" Stanisław Cabaj w Dębicy.

Firma zajmuje się produkcją mrożonej żywności oraz dystrybucją lodów i mrożonek.Przyszli handlowcy mieli okazję sprawdzić jak wygląda w praktyce praca w tego typu firmie.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 nast. » koniec »»

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

SZKOŁA POLICEALNA

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi


Otwarta firma


:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.