>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
72 dni 10 godzin 6 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1247
Linki: 59
gości: 10453894
Odwiedza nas 1 gość
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
II Marsz dla życia i rodziny - XV Dzień Papieski

 11 października 2015 roku odbył się w Gorlicach II Marsz dla Życia i Rodziny.

Delegacja naszej szkoły, podobnie jak w zeszłym roku, czynnie wzięła w nim udział, świętując przy okazji XV Dzień Papieski, będący wspomnieniem Papieża Polaka Jana Pawła II - patrona naszej szkoły. Tegorocznym hasłem tego dnia były słowa „Jan Paweł II - Patron Rodziny".

Młodzież i pracownicy naszej szkoły czynnie włączyli się w organizację tegorocznego marszu.

Czytaj całość…
 
Dzieło Nowego Tysiąclecia

 7-8 października 2015 roku uczniowie i pracownicy naszej szkoły po raz kolejny włączyli się w zbiórkę publiczną przeprowadzaną na cele programu stypendialnego „Dzieło Nowego Tysiąclecia" w ramach Obchodów Jubileuszowego XV Dnia Papieskiego w Polsce.

Zebrane środki przeznaczone zostały na fundusz stypendialny Fundacji, która przyznaje stypendia uzdolnionym gimnazjalistom, licealistom, a nawet studentom pochodzącym z wiosek i małych miast do 20 tys. mieszkańców.

Czytaj całość…
 
Kolejny etap projektu Małopolska Chmura Edukacyjna

 Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnym etapie projektu Małopolska Chmura Edukacyjna. W Krakowie w dniach 11-13, 18-20, 25-27 września 2015r. miały miejsce weekendowe warsztaty naukowe dla uczniów liceów i techników województwa małopolskiego.

Z naszej szkoły do Krakowa udały się dwie grupy: jedna licząca 15 osób zgłębiająca wiedzę z zakresu obszaru „społeczeństwo obywatelskie", natomiast druga licząca 5 osób z obszaru "język angielski".

Czytaj całość…
 
Podwójne srebro dla Ekonomika

 Jak co roku pod koniec  września na stadionie w Zagórzanach odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, które rozpoczęły Sportowy Rok Szkolny 2015/2016.

Pomimo niesprzyjającej aury na starcie nie zabrakło reprezentacji naszej szkoły. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców dzielnie pokonała trudy niełatwej trasy biegowej.

Czytaj całość…
 
Dietetyk w ZSE, czyli jemy zdrowo

 Czy wiecie co to jest MOM? Bo my już tak. Po piątkowym spotkaniu z dietetyczką gorlickiego oddziału Natur House panią Agnieszką Halerz nie tylko wiemy co to jest i jak wygląda MOM (mięso oddzielane mechaniczne - sprawdźcie w Google, tylko uprzedzamy, nie jest to widok apetyczny i na długo zostaje w pamięci!), ale też w jakich produktach je znajdziemy i dlaczego nie warto tych produktów kupować.

Przemiła pani dietetyk wyjaśniła nam także jak to możliwe, że jeden pączek ma 290 kcal, „niewinny" batonik „Twix" 251 kcal czy garść cukierków „Michałki" 407 kcal, podczas gdy konkretna bułka z sałatą, szynką, pomidorem i ogórkiem jedynie 230 kcal.

Czytaj całość…
 
Uczniowie z wizytą w Urzędzie Miejskim w Gorlicach
 21 września 2015 roku podczas wycieczki przedmiotowej do Urzędu Miejskiego w Gorlicach młodzież klasy drugiej kształcąca się w zawodzie technik obsługi turystycznej oraz technik handlowiec, po spotkaniu z Burmistrzem Miasta Panem Rafałem Kuklą została zapoznana przez pracowników Urzędu z jego organizacją, strukturą, zadaniami poszczególnych Wydziałów, Biur i Jednostek oraz procedurą rejestracji działalności gospodarczej.
Czytaj całość…
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

 We wtorek 1 września 2015 roku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2015/16. Zapoznaj się z przydatnymi informacjami na nowy rok szkolny:

Informacje dla uczniów (organizacja roku szkolnego, terminy, wychowawstwa, samorząd szkolny), Informacje dla rodziców (wywiadówki, dni otwarte), Informacje dla nauczycieli (terminy posiedzeń Rady Pedagogicznej), Terminy olimpiad i konkursów.

Czytaj całość…
 
Wykaz podręczników - Informacja
 
 
Zakończenie roku szkolnego 2014-15

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15.

Po mszy św. koncelebrowanej przez księży katechetów młodzież zgromadziła się na sali gimnastycznej, gdzie odbyło się podsumowanie roku szkolnego, ogłoszenie wyników edukacyjnych oraz wręczenie świadectw z wyróżnieniem.

Czytaj całość…
 
Wicemistrzowie Polski Nauczycieli

 W dniach 20-21.06.2015r. w miejscowości Solec-Zdrój (woj. Świętokrzyskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty, oraz Trenerów i Instruktorów w badmintonie.

Wśród uczestników z całej Polski znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły w osobach Roberta Gancarza i Mariusza Masztafiaka, którzy zaprezentowali się tam wyśmienicie.
Czytaj całość…
 
XVII Rajd im. św. Jana Pawła II

 W dniu 16 czerwca 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II turze XVII Rajdu im. św. Jana Pawła II Szlakami Beskidu Niskiego.

Trasa rajdu wiodła z Gorlic do Wapiennego (zielonym szlakiem) gdzie odbyło się uroczyste zakończenie rajdu połączone ze zwyczajowym konkursem Wiedzy o Janie Pawle II oraz konkursem Wiedzy Turystycznej.

Czytaj całość…
 
V Małopolski Dzień Uczenia się

 8 czerwca 2015 roku uczniowie klasy II technik ekonomista uczestniczyli w obchodach „V Małopolskiego Dnia Uczenia się" zainicjowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, a zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Gabryela w Gorlicach.

Czytaj całość…
 
Ekonomik z lotu ptaka

 Jeszcze kilka lat temu mało kto przypuszczał, że latające drony i inne inteligentne urządzenia będą tak łatwo dostępne. Dziś prawdziwą furorę robią spektakularne zdjęcia lotnicze ukazujące znane nam miejsca z zupełnie nowej perspektywy.

Dzięki uprzejmości Pana Piotra Sekuły, licencjonowanego operatora drona, dziennikarza gorlice.tv uwieczniliśmy z lotu ptaka naszą szkołę. Oczywiście pozwoliliśmy sobie przy tej okazji na mały happening :)

Czytaj całość…
 
Pierwsze akordy Światowych Dni Młodzieży 2016

 10 czerwca odbyła się w naszym mieście peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży. które odbędą się w 2016 roku w Krakowie z udziałem papieża Franciszka. Specjalna część uroczystości odbyła się na placu kościelnym w parafii pw. Św. Jadwigi Królowej w Gorlicach.

Jako szkoła im. Jana Pawła II, który zapoczątkował w 1985 roku spotkania młodych katolików wzięliśmy w nich czynny udział wspólnie z kilkoma szkołami. Niewątpliwą atrakcją dla młodzieży był specjalny koncert i swoiste rekolekcje zespołu Zetaigreka.

Czytaj całość…
 
Film promocyjny ZSE Gorlice 2015

Przedstawiamy zaktualizowany film promocyjny
Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach.

Zapraszamy Gimnazjalistów do gorlickiego Ekonomika!

 
20 lat minęło - Zjazd Absolwentów

 16 maja 2015 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II spotkali się po 20 latach od zakończenia szkoły wraz z wychowawcami i nauczycielami  szkoły absolwenci rocznika 1991-1995 Technikum Ekonomicznego i Technikum Handlowego.

Po Mszy świętej odprawionej przez księdza Andrzeja Kluza w Kościele pw. Świętej Jadwigi Królowej w Gorlicach odbyło się spotkanie w szkole.

Czytaj całość…
 
III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości
 3 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół nr 1 w Gorlicach odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości.
Nasz zespół w konkursie reprezentowali uczniowie z Technikum Ekonomicznego: Katarzyna Rymek, Aneta Piwowar, Jakub Szelec - klasa III, Mateusz Habaj, Karol Gryboś - klasa II.
Czytaj całość…
 
Aktywnie w Dniu Dziecka, czyli Dzień Sportu ZSE 2015


1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego, który aktywnie włączył nas w VII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich w Polsce zwanym Turniejem Miast i Gmin.

Jak co roku uczniowie mieli szansę zmierzyć się w rywalizacji międzyklasowej, dziewczęta w turnieju siatkówki a chłopcy w turnieju piłki nożnej.

Czytaj całość…
 
Mapa Absolwentów ZSE Gorlice

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach to szkoła, która od blisko 75 lat kształci cenionych na naszym lokalnym (i nie tylko) rynku pracy sumiennych i wartościowych pracowników. Nasi absolwenci pracują praktycznie w każdej ważnej instytucji, urzędzie, firmie, przedsiębiorstwie na terenie miasta, powiatu i w całej Polsce.

Postanowiliśmy tworzyć wirtualną i interaktywną mapę naszych absolwentów. Już dzisiaj możesz sprawdzić jej stan na http://absolwenci.zse.gorlice.pl/, a jeżeli jesteś Absolwentem gorlickiego Ekonomika prosimy o kontakt!

Czytaj całość…
 
Wojewódzkie zawody motoryzacyjne

 23 maja 2015 r. odbyły się w Nowym Sączu, wojewódzkie zawody bezpieczeństwa i ruchu drogowego. Nasz powiat reprezentował Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II, zajmując ósme miejsce w Małopolsce na trzynaście zgłoszonych szkól, 33 startujących indywidualnie zawodników.

Na uwagę zasługuje fakt, iż szkoła ekonomiczna z Gorlic rywalizowała ze szkołami technicznym i samochodowymi z województwa.

Czytaj całość…
 
Polska w XX wieku - ogólnopolskie warsztaty historyczne

 Uczniowie Ekonomika Karolina Cetnarowicz i Kamil Czyż, wraz z przedstawicielami 15 innych szkół średnich z całej Polski, uczestniczą w prestiżowym projekcie edukacyjnym.

Polska w XX wieku - ogólnopolskie warsztaty historyczne im. prof. Bronisława Geremka - to program skierowany do uczniów pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli z całej Polski.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 nast. » koniec »»

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi


Otwarta firma


:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.