>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
184 dni 12 godzin 0 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1276
Linki: 59
gości: 11911297
Odwiedza nas 1 gość
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018-19

 3 września oficjalnie i uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019.

Klasy pierwsze poznały swoich wychowawców i zwiedziły mury szkoły. Dla wszystkich pozostałych uczniów była to okazja do pożegnania odchodzącej na emeryturę Pani Dyrektor Grażyny Pabis-Mazur.

W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele rodziców i lokalnych władz.

Czytaj całość…
 
Zmiany, zmiany, zmiany - Pani Dyrektor na emeryturze

 To już potwierdzone. Pani dyrektor Grażyna Pabis-Mazur z końcem roku szkolnego 2017/2018 odchodzi na emeryturę po 40 latach pracy.

W ostatnich dniach odbyło się kilka oficjalnych spotkań, podczas których dziękowano Pani Dyrektor za dotychczasową pracę, zaangażowanie, aktywność i oddanie sprawom szkoły i lokalnego środowiska.

Czytaj całość…
 
Szkoła Policealna w ZSE - rekrutacja 2018

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
prowadzi  rekrutację do

Policealnej Szkoły nr 4 w Gorlicach

w zawodach :

  • TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ
    (kształcenie w formie zaocznej bezpłatne - 4 semestry)
  • TECHNIK RACHUNKOWOŚCI
    (kształcenie w formie zaocznej bezpłatne - 4 semestry)

   

Czytaj całość…
 
Zakończenie roku szkolnego 2017/18


Uroczyście kończymy rok szkolny 2017/2018.

Gratulujemy wszystkim uczniom kończącym kolejny rok edukacji.

Życzymy udanych, bezpiecznych i niezapomnianych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.

Czytaj całość…
 
Zakończenie zajęć z j.angielskiego w Chmurze

 20.06.2018 na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbyły się ostatnie już zajęcia MCHE z j. angielskiego zawodowego w tym roku. Były to zajęcia podsumowujące cały projekt wraz z ogłoszeniem zwycięzców i rozdaniem nagród.

Cały projekt  oparty był na grze edukacyjnej „My dream company" której celem było przygotowanie uczniów do przyszłej pracy zawodowej w firmie zagranicznej.

Czytaj całość…
 
Innowacyjny program "Moje finanse"

 W roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole w klasach pierwszych i drugich realizowany był Program Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Moje finanse w ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości, przedmiotów ekonomicznych, a także na zajęciach pozalekcyjnych.

Czytaj całość…
 
Siatkarki plażowe piąte w województwie

 Początkiem czerwca reprezentacja  naszej szkoły wzięła udział w zawodach rejonowych w siatkówce plażowej dziewcząt. Zostały one przeprowadzone systemem „każdy z każdym" i po emocjonujących meczach nasze zawodniczki uplasowały się na III miejscu, tym samym awansując do  dalszych rozgrywek.

Finał Województwa Małopolskiego rozegrany został 13 czerwca  na boiskach gorlickiego OSiR'u, systemem brazylijskim.

Czytaj całość…
 
Dzień Sportu Szkolnego 2018 plus pokaz mody

 30 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Sportu Szkolnego. Tradycyjnie uczniowie walczyli o puchar przechodni Dyrektora Szkoły, dziewczęta w turnieju siatkówki, natomiast chłopcy piłki nożnej.

Można było również zjeść grillowaną kiełbaskę, oraz obejrzeć na szkolnej świetlicy krótki event dotyczący dresscodu egzaminacyjnego i makijażu połączony z pokazem mody.

Czytaj całość…
 
Tytuł Mistrzyń Powiatu w Siatkówce Plażowej obroniony

 23 maja rozegrano turniej Siatkówki Plażowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gorlickiego.

Po bardzo długim i obfitującym w niespodzianki turnieju, nasze dziewczęta po raz kolejny wywalczyły tytuł Mistrzyń Powiatu Gorlickiego (Natalia Masztafiak, Magdalena Data), natomiast drużyna w składzie: Paulina Kosiba i Monika Kosiba  zdobyły brązowy medal.

Czytaj całość…
 
Tak się bawi SPEDYTOR

 Z okazji przypadającego na dzień 23 maja DNIA SPEDYTORA uczniowie tego kierunku spędzili ten dzień wyjątkowo aktywnie i przebojowo.

Rozpoczęliśmy turniejem spedycyjnym Kocham Cie Spedycjo:) Spedytorzy rywalizowali w konkurencjach rodem z telewizyjnego show. Obejrzeliśmy skecz szkolnego kabaretu. Były odwiedziny gości z firmy Polskie Piekarnie, którzy opowiedzieli o pracy dostawcy, kierowcy i organizatora przewozów. Zakończyliśmy międzyklasowym turniejem siatkarskim.

Czytaj całość…
 
Maturzyści 2018 pożegnani

 27 kwietnia uczniowie klas maturalnych zakończyli oficjalnie naukę w szkole.

Odbyło się uroczyste pożegnanie zorganizowane przez uczniów młodszych klas, połączone z wręczeniem świadectw ukończenia szkoły oraz nagród i upominków.

Czytaj całość…
 
Sukces Happy Band

 24.04.18 zespól Happy Band wziął udział w VII Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym im. Wincentego Pola. Zespół wykonał autorską piosenkę zatytułowaną "Gorlicki song" za którą zdobył I miejsce w kategorii piosenka poetycka o Beskidzie niskim i Pogórzu.

Finał konkursu odbył się w Ośrodku Konferencyjno - Wystawienniczym "Kasztel" w Szymbarku.

Czytaj całość…
 
Targi e-handlu w Krakowie

 25.04.2018r. uczniowie klas II TH i I HHO wzięli udział pod opieką mgr Marii Bednarz i mgr. Waldemara Skwarczewskiego w wycieczce do Krakowa na Targi EHandlu.

Celem imprezy była prezentacja dostępnych rozwiązań z zakresu handlu elektronicznego oraz szerzenia wiedzy w tym zakresie. Formuła targowa połączona była także z cyklem wykładów edukacyjnych traktujących o różnych aspektach rynku e-commerce (ponad 20 wystąpień w 4 blokach tematycznych).

Czytaj całość…
 
Spedytorzy w firmie transportowej

 Działalność zawodowa spedytora nierozerwalnie łączy się z firmami transportowymi.

Jedną z bardziej znanych firm transportowych w naszej okolicy jest firma EUROPOL mająca swoja główną siedzibę w Sękowej, którą odwiedzili uczniowie klas I i II technik spedytor.

Czytaj całość…
 
Sukces recytatorski

 Z radością zawiadamiamy, że uczennica naszej szkoły Patrycja Praszałek (I HOT) w 4 Wiosennym Konkursie Recytatorskim za interpretację fragmentów powieści ,,Buszujący w zbożu'' D.Sallingera zdobyła III miejsce.

Przypominamy, że uczennica ma na swoim koncie zwycięstwo w XVIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im.Jana Pawła II.

Czytaj całość…
 
Przedsiębiorczość w CHMURZE

 13 kwietnia 2018 uczniowie klasy II technik handlowiec oraz II technik spedytor realizujący zajęcia z obszaru przedsiębiorczość w ramach Projektu Małopolska Chmura Edukacyjna uczestniczyli w warsztatach  na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Zajęcia dotyczyły międzynarodowego wymiaru zarządzania oraz internacjonalizacji. Uczniowie zapoznali się również z obiektami dydaktycznymi i sportowymi oraz przeanalizowali ofertę edukacyjną uczelni.
Czytaj całość…
 
Lider Wiedzy Ekonomicznej (PWSZ)

 6 kwietnia 2018 roku grupa ekonomistów z naszej szkoły brała udział w finale Konkursu o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu organizowanym przez Instytut Ekonomiczny PWSZ.

W finale Konkursu rywalizowało 32 uczestników wyłonionych spośród prawie 300 konkursowiczów. Nasza reprezentantka Katarzyna Przybek zajęła 2 miejsce.

Czytaj całość…
 
Obsługa turystyczna na targach
 23.03.2018r. uczniowie klasy II TOT I II HOT uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Katowic. Celem wycieczki był udział w Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie.

Uczniowie z zainteresowaniem zapoznawali się z ofertą stoisk, uczestniczyli w spotkaniach z podróżnikami np. Janem Melą, autorami książek podróżniczych np. Anną Jaklewicz, zbierali ciekawe informacje, katalogi, foldery.

Czytaj całość…
 
Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów. 2018.

 Dzień Otwarty 2018 za nami. Przygotowaliśmy w tym dniu dla naszych Gości wspaniałe stanowiska prezentujące zawody i kierunki kształcenia oraz cały zestaw innych ciekawych atrakcji.

Świetlica stała się miejscem ekscytujących przeżyć i spotkań z zaproszonymi gośćmi, absolwentami i uczniami. Na scenie występowały nasze wspaniałe taneczne Wicemistrzynie Polski, oraz szkolni kabareciarze.

Czytaj całość…
 
Powiatowa piłka nożna halowa - złoto dla dziewcząt

 W pierwszym tygodniu marca w Bieczu rozegrane zostały powiatowe zawody w halowej piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

Jak zwykle 8 marca z okazji Dnia Kobiet do rywalizacji stanęły panie.

Nasze dziewczęta w każdym meczu pokazały chęć walki, charakter, nieustępliwość, jednocześnie fajnie i z uśmiechem na twarzy cieszyły się grą zdobywając w efekcie tytuł Mistrzyń Powiatu!

Czytaj całość…
 
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

 W dniu 2 marca 2018 roku w naszej szkole odbyły się zawody I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach.

Młodzież rozwiązywała przez platformę internetową test wielokrotnego wyboru  przygotowany przez Komitet Główny Olimpiady tj.: Stowarzyszenie Instytutu Nowych Technologii.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.