>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
243 dni 13 godzin 32 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1189
Linki: 59
gości: 8381809
Odwiedza nas 3 gości
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
Uczniowie z wizytą w Urzędzie Miejskim w Gorlicach
 21 września 2015 roku podczas wycieczki przedmiotowej do Urzędu Miejskiego w Gorlicach młodzież klasy drugiej kształcąca się w zawodzie technik obsługi turystycznej oraz technik handlowiec, po spotkaniu z Burmistrzem Miasta Panem Rafałem Kuklą została zapoznana przez pracowników Urzędu z jego organizacją, strukturą, zadaniami poszczególnych Wydziałów, Biur i Jednostek oraz procedurą rejestracji działalności gospodarczej.
Czytaj całość…
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

 We wtorek 1 września 2015 roku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2015/16. Zapoznaj się z przydatnymi informacjami na nowy rok szkolny:

Informacje dla uczniów (organizacja roku szkolnego, terminy, wychowawstwa, samorząd szkolny), Informacje dla rodziców (wywiadówki, dni otwarte), Informacje dla nauczycieli (terminy posiedzeń Rady Pedagogicznej), Terminy olimpiad i konkursów.

Czytaj całość…
 
Wykaz podręczników - Informacja
 
 
Zakończenie roku szkolnego 2014-15

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15.

Po mszy św. koncelebrowanej przez księży katechetów młodzież zgromadziła się na sali gimnastycznej, gdzie odbyło się podsumowanie roku szkolnego, ogłoszenie wyników edukacyjnych oraz wręczenie świadectw z wyróżnieniem.

Czytaj całość…
 
Wicemistrzowie Polski Nauczycieli

 W dniach 20-21.06.2015r. w miejscowości Solec-Zdrój (woj. Świętokrzyskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty, oraz Trenerów i Instruktorów w badmintonie.

Wśród uczestników z całej Polski znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły w osobach Roberta Gancarza i Mariusza Masztafiaka, którzy zaprezentowali się tam wyśmienicie.
Czytaj całość…
 
XVII Rajd im. św. Jana Pawła II

 W dniu 16 czerwca 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II turze XVII Rajdu im. św. Jana Pawła II Szlakami Beskidu Niskiego.

Trasa rajdu wiodła z Gorlic do Wapiennego (zielonym szlakiem) gdzie odbyło się uroczyste zakończenie rajdu połączone ze zwyczajowym konkursem Wiedzy o Janie Pawle II oraz konkursem Wiedzy Turystycznej.

Czytaj całość…
 
V Małopolski Dzień Uczenia się

 8 czerwca 2015 roku uczniowie klasy II technik ekonomista uczestniczyli w obchodach „V Małopolskiego Dnia Uczenia się" zainicjowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, a zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Gabryela w Gorlicach.

Czytaj całość…
 
Ekonomik z lotu ptaka

 Jeszcze kilka lat temu mało kto przypuszczał, że latające drony i inne inteligentne urządzenia będą tak łatwo dostępne. Dziś prawdziwą furorę robią spektakularne zdjęcia lotnicze ukazujące znane nam miejsca z zupełnie nowej perspektywy.

Dzięki uprzejmości Pana Piotra Sekuły, licencjonowanego operatora drona, dziennikarza gorlice.tv uwieczniliśmy z lotu ptaka naszą szkołę. Oczywiście pozwoliliśmy sobie przy tej okazji na mały happening :)

Czytaj całość…
 
Pierwsze akordy Światowych Dni Młodzieży 2016

 10 czerwca odbyła się w naszym mieście peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży. które odbędą się w 2016 roku w Krakowie z udziałem papieża Franciszka. Specjalna część uroczystości odbyła się na placu kościelnym w parafii pw. Św. Jadwigi Królowej w Gorlicach.

Jako szkoła im. Jana Pawła II, który zapoczątkował w 1985 roku spotkania młodych katolików wzięliśmy w nich czynny udział wspólnie z kilkoma szkołami. Niewątpliwą atrakcją dla młodzieży był specjalny koncert i swoiste rekolekcje zespołu Zetaigreka.

Czytaj całość…
 
Film promocyjny ZSE Gorlice 2015

Przedstawiamy zaktualizowany film promocyjny
Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach.

Zapraszamy Gimnazjalistów do gorlickiego Ekonomika!

 
20 lat minęło - Zjazd Absolwentów

 16 maja 2015 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II spotkali się po 20 latach od zakończenia szkoły wraz z wychowawcami i nauczycielami  szkoły absolwenci rocznika 1991-1995 Technikum Ekonomicznego i Technikum Handlowego.

Po Mszy świętej odprawionej przez księdza Andrzeja Kluza w Kościele pw. Świętej Jadwigi Królowej w Gorlicach odbyło się spotkanie w szkole.

Czytaj całość…
 
III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości
 3 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół nr 1 w Gorlicach odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości.
Nasz zespół w konkursie reprezentowali uczniowie z Technikum Ekonomicznego: Katarzyna Rymek, Aneta Piwowar, Jakub Szelec - klasa III, Mateusz Habaj, Karol Gryboś - klasa II.
Czytaj całość…
 
Aktywnie w Dniu Dziecka, czyli Dzień Sportu ZSE 2015


1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego, który aktywnie włączył nas w VII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich w Polsce zwanym Turniejem Miast i Gmin.

Jak co roku uczniowie mieli szansę zmierzyć się w rywalizacji międzyklasowej, dziewczęta w turnieju siatkówki a chłopcy w turnieju piłki nożnej.

Czytaj całość…
 
Mapa Absolwentów ZSE Gorlice

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach to szkoła, która od blisko 75 lat kształci cenionych na naszym lokalnym (i nie tylko) rynku pracy sumiennych i wartościowych pracowników. Nasi absolwenci pracują praktycznie w każdej ważnej instytucji, urzędzie, firmie, przedsiębiorstwie na terenie miasta, powiatu i w całej Polsce.

Postanowiliśmy tworzyć wirtualną i interaktywną mapę naszych absolwentów. Już dzisiaj możesz sprawdzić jej stan na http://absolwenci.zse.gorlice.pl/, a jeżeli jesteś Absolwentem gorlickiego Ekonomika prosimy o kontakt!

Czytaj całość…
 
Wojewódzkie zawody motoryzacyjne

 23 maja 2015 r. odbyły się w Nowym Sączu, wojewódzkie zawody bezpieczeństwa i ruchu drogowego. Nasz powiat reprezentował Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II, zajmując ósme miejsce w Małopolsce na trzynaście zgłoszonych szkól, 33 startujących indywidualnie zawodników.

Na uwagę zasługuje fakt, iż szkoła ekonomiczna z Gorlic rywalizowała ze szkołami technicznym i samochodowymi z województwa.

Czytaj całość…
 
Polska w XX wieku - ogólnopolskie warsztaty historyczne

 Uczniowie Ekonomika Karolina Cetnarowicz i Kamil Czyż, wraz z przedstawicielami 15 innych szkół średnich z całej Polski, uczestniczą w prestiżowym projekcie edukacyjnym.

Polska w XX wieku - ogólnopolskie warsztaty historyczne im. prof. Bronisława Geremka - to program skierowany do uczniów pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli z całej Polski.

Czytaj całość…
 
Tablica pamiątkowa dla dyrektora Edmunda Kowarza

 Absolwenci Technikum Finansowego i Administracyjno-Gospodarczego (rocznik 1953) zwracają się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na ufundowanie tablicy pamiątkowej dla założyciela - pierwszego dyrektora Szkoły Ekonomicznej w Gorlicach Edmunda Kowarza.

Tablica pamiątkowa będzie ufundowana ze składek dobroczyńców - absolwentów szkoły na obchody rocznicy 75-lecia powstania Zespołu Szkół Ekonomicznych, które obchodzić będziemy za 2 lata.  Pojawiły się już wpłaty gotówki na ten cel (aktualizacja 22.05.17).
Czytaj całość…
 
Ekonomik obsługuje bitwę

 Najważniejszym aspektem kształcenia zawodowego jest dla nas zawsze takie przygotowanie uczniów, aby mogli sobie radzić w realnym świecie pracy.

Uczennice klasy III Technikum Obsługi Turystycznej odbywające praktyki zawodowe w Urzędzie Miasta Gorlice stały się tego najlepszym dowodem. Podczas obchodów 100lecia Bitwy pod Gorlicami naszym uczennicom zostało powierzone trudne i odpowiedzialne zadanie - w Biurze Promocji miasta Gorlice odpowiadały za obsługę gości.
Czytaj całość…
 
Wolontariusze z ZSE na 100.lecie Bitwy Gorlickiej

 Obchody 100. rocznicy Bitwy pod Gorlicami już za nami. Podczas kilku ostatnich tygodni w przygotowaniach oraz obsłudze uroczystości i imprez brało udział dziesiątki wolontariuszy z gorlickich szkół. Sporą grupę wśród nich stanowili uczniowie naszej szkoły, którzy oprócz obsługi językowej i informacyjnej brali udział pokazach strojów z epoki.

Dziś natomiast na płycie gorlickiego rynku, jako ostatni akcent zakończenia obchodów, wszyscy wolontariusze i ochotnicy utworzyli spektakularny żywy napis. 

Czytaj całość…
 
Ekonomik na Wojewódzkich Zawodach Przełajowych

 W dniu 29.04.2015r. w Nowym Targu odbyły się Indywidualne Wojewódzkie Zawody Przełajowe. Do zawodów  zakwalifikowało się 14 osób z naszej szkoły, jednak z przyczyn niezależnych mogło wystartować 7 osób. Stanowiło to i tak najliczniejszą grupę Reprezentacji naszego Powiatu składającej się z 20 osób.

Młodzież naszej szkoły mimo trudnych warunków na podmokłej trasie biegu, przy mało sprzyjającej temperaturze dzielnie pokonała przełaj, godnie reprezentując szkołę i kształtując swoje charaktery.

Czytaj całość…
 
Sukces uczniów w Małopolskiej Chmurze Edukacyjnej

 W dniu 27 kwietnia 2015 roku 16  uczniów z klasy III TOH/TOT oraz I HOT wzięło udział w zajęciach z języka angielskiego zawodowego  w ramach pilotażowego projektu Małopolska Chmura Edukacyjna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Spotkanie w Krakowie było spotkaniem kończącym i podsumowującym cały projekt, wzięło w nim udział 16 zespołów z województwa.

Uczniowie mieli okazję zaprezentować wyniki swojej pracy, które poddane zostały ocenie uzyskując bardzo dobre wyniki

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

SZKOŁA POLICEALNA

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2017): Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 
:: (C) 2017 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.