>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
124 dni 3 godzin 25 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1218
Linki: 59
gości: 9424610
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
Finał Olimpiady Handlowo-Menedżerskiej

 W dniach 14-15 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej zorganizowano finał ogólnopolski I Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

Do finału zakwalifikowało się 62 najlepszych w kraju uczniów z 39 szkół ponadgimnazjalnych i z 37 miejscowości. W gronie tym znalazł się Karol Gryboś uczeń naszej szkoły, który wystąpił w finale ogólnopolskim, zajmując miejsce w drugiej dziesiątce wśród finalistów.  

Czytaj całość…
 
Piłkarki ręczne na zawodach rejonowych

 Drużyna z Ekonomika, po zwycięstwie w zawodach powiatowych  w piłce ręcznej reprezentowała  ziemię gorlicką podczas  turnieju  rejonowego  w Nowym Sączu, gdzie  ostatecznie zajęła IV miejsce.

W trakcie tych zawodów nasze dziewczęta miały okazję  zmierzyć się z zespołami w których występowały zawodniczki  trenujące w sądeckich klubach. 

Czytaj całość…
 
Mamy Finał Olimpiady WiUH-M

 18 grudnia 2015 r. odbyły się eliminacje szkolne I Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Temat wiodący bieżącej edycji to: „Rynek pracy w Polsce - wyzwania, szanse i zagrożenia".

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 10 uczniów z klasy III TE. Uczestnicy odpowiadali na pytania testowe o charakterze ogólnym oraz z zakresu tematu wiodącego.
Czytaj całość…
 
Powiatowy konkurs historyczny

 17 marca 2016r. uczniowie ZSE wzięli udział w powiatowym konkursie historycznym W kręgu cywilizacji łacińskiej - 1050 lat chrześcijaństwa w Polsce" - 50-lecie milenium chrztu Polski.

Konkurs przebiegał w 2 formach: wiedzy historycznej i fotograficznej. Zakres tematyczny konkursu wiedzy był szeroki i obejmował zagadnienia od przyjęcia chrztu przez Piastów po obecny udział Kościoła w kształtowaniu się tożsamości narodowej Polaków.

Czytaj całość…
 
Kiermasz wielkanocny 2016

 Wiosenne kiermasze wielkanocne to już stały punkt programu w naszej szkole.

Dzięki przygotowanym przez nauczycieli, uczniów i rodziców wypiekom wspomagamy fundusz promocji szkoły, a przy okazji mamy szansę nabyć atrakcyjne, okazjonalne i smaczne dekoracje świąteczne.

Kiermasz odbywa się 22 i 23 marca. Zapraszamy!

Czytaj całość…
 
Pstrykaj fote i wygrywaj - konkurs dla klas. Wyniki!

23 marca wśród wszystkich obecnych w szkole uczniów przeprowadzono głosowanie na najfajniejszą fotografię klasową.

W głosowaniu wzięło udział 285 uczniów. Uczennice klasy IV HOT - Kinga Pasterska i Angelika Ciarka - pod okiem reszty klasy i pani Agnieszki Barszcz przeliczyły głosy. I uwaga, uwaga... zwyciężyła klasa...
4 Technikum Agrobiznesu/Technikum Handlowe.

Czytaj całość…
 
Dzień Otwarty w ZSE 2016
Zapraszamy na fotorelację z Dnia Otwartego,
podczas którego mury naszej szkoły odwiedziło kilkuset Gimnazjalistów
  
Czytaj całość…
 
Brązowy medal w półfinałach wojewódzkich

 11 marca w hali sportowej gorlickiego OSiR-u  siatkarki z Ekonomika zmierzyły się z drużynami z Nowego Sącza, Limanowej oraz  Starego Sącza w ramach turnieju  półfinałowego Małopolskiej Licealiady. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym" do dwóch wygranych setów.

Po wyczerpującym turnieju reprezentantki naszego Powiatu wywalczyły brązowy medal. Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie a atmosfera stworzona przez uczniów gorlickiego Ekonomika sprawiła że długo pozostanie on w naszej pamięci.

Czytaj całość…
 
Dobra passa trwa! Mistrzynie Powiatu w piłce nożnej!

 Dnia 9 marca 2016r. w hali sportowej w Bieczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt.

W zawodach rozgrywanych systemem grupowo pucharowym uczestniczyło sześć zespołów. Nasza drużyna wygrywając kolejno z I LO Kromer 3:0 i ZSnr1 2:0 awansowała do finału. W meczu o pierwsze miejsce spotkaliśmy się z broniącymi tytułu zawodniczkami z ZSZ Biecz, by po dobrym spotkaniu pokonać miejscowe 2:1 i wywalczyć w kolejnej dyscyplinie złoto dla Ekonomika.

Czytaj całość…
 
Alfik matematyczny 2015

 W listopadzie 2015 odbył się w naszej szkole etap szkolny XXI edycji konkursu Ogólnopolskiego "Alfik matematyczny 2015".

W konkursie wzięło udział 24 uczestników - uczniów klas: IATE, ITH,  IIATE, IIIATE Zespołu Szkół Ekonomicznych. Uczniowie zmierzyli się z testem wielokrotnego wyboru, który trwał 90 minut i zawierał 28 pytań. Nadmieniamy, że w matematycznej rozgrywce w całej Polsce wzięło udział 62 tysiące uczestników. Oto wyniki konkursu:

Czytaj całość…
 
Chłopska szkoła biznesu - etap szkolny

 29.02.2016. uczniowie klasy III HOT uczestniczyli w szkolnym etapie gry Chłopska Szkoła Biznesu, który został przeprowadzony przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej z Krakowa.

Gra Chłopska Szkoła Biznesu ma na celu przybliżenie uczniom mechanizmu wolnego rynku, a także stanowi praktyczną edukację na rzecz przedsiębiorczości oraz rozwijanie kompetencji społecznych graczy. 

Czytaj całość…
 
Olimpiada przedsiębiorczości - etap okręgowy

 Olimpiada jest organizowana przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięć największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Zawody okręgowe miały miejsce 3 marca 2016 roku  w siedzibie Komitetu Okręgowego Olimpiady w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Czytaj całość…
 
Ekonomik na fali - piłkarki ręczne ze złotem

 Po sukcesach siatkarek i piłkarzy z Ekonomika swoim sukcesem mogą się pochwalić piłkarki ręczne, które 29 lutego w hali sportowej w Bieczu wzięły udział w Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych. Do turnieju zgłosiły się  4 szkoły, zawody rozegrano systemem „każdy z każdym".

Dziewczęta z naszej szkoły  już od pierwszego meczu pokazały determinację i wolę walki dążąc krok po kroku do zwycięstwa w kolejnych meczach i całym turniej.

Czytaj całość…
 
VI Międzyszkolny DUET Lingwistyczny

 3 lutego 2016 roku odbył się etap wewnętrzny VI Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego „DUET", w którym wzięło udział 43 uczniów naszej Szkoły.

Do II etapu zakwalifikowała się Aleksandra Łopatka uczennica klasy IV TE. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami równocześnie z zakresu dwóch języków obcych - angielskiego i niemieckiego oraz angielskiego i rosyjskiego
Czytaj całość…
 
XIX Konkurs Wiedzy z Rachunkowości

 W lutym 2016 roku Natalia Siwiak uczennica klasy IV TE reprezentowała szkołę w XIX edycji Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów Jednostek Gospodarczych, który odbywał się w Stowarzyszeniu Głównych Księgowych Oddział w Krakowie.

Natalia Siwiak pomyślnie przeszła I etap konkursu i zakwalifikowała się do II etapu.

Czytaj całość…
 
Ekonomik teatralnie - XVI konkurs powiatowy

 Miło nam zawiadomić, że grupa teatralna MUNDI w XVI Konkursie Recytatorsko-Teatralnym im. Jana Pawła II wywalczyła drugie miejsce. Nagrodą dla szkoły było urządzenie wielofunkcyjne.

Teatr Mundi działa już 10 lat z sukcesami. W tym czasie grupa teatralna reprezentowała szkołę w przeglądach powiatowych  jak również konkursach recytatorskich m.in. w Krakowie.

Czytaj całość…
 
Szkoła otwarta - szkoła aktywna

 II miejsce w konkursie „Szkoła otwarta - szkoła aktywna", zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty  w Krakowie, jest potwierdzeniem aktywności i zaangażowania uczniów w życie szkoły  i środowiska lokalnego.

Celem konkursu było promowanie idei współpracy przedszkoli i szkół z organizacjami pozarządowymi służącej wzbogacaniu oferty programowej szkół i budowaniu podstaw edukacji obywatelskiej dzieci i młodzieży.

Czytaj całość…
 
Certyfikat Wiarygodnej Szkoły po raz kolejny!

 Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach zyskał uznanie w programie Wiarygodna Szkoła.

Certyfikat ten przyznawany jest szkołom, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoim uczniom. Synonimem uczestnictwa w Programie jest przyznawany Certyfikat Wiarygodności, który jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.

Czytaj całość…
 
Tytuł Mistrzyń Powiatu w Siatkówce obroniony

 5 lutego na hali w Bobowej reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Do turnieju przystąpiło siedem drużyn, które rozegrały swoje mecze w  dwóch grupach.

Siatkarki z Ekonomika w tej fazie rozgrywek zmierzyły się z uczennicami z Budowlanki, Górki oraz Zespołu Szkół Technicznych, a odnosząc kolejno trzy zwycięstwa zapewniły sobie udział w finale.

Czytaj całość…
 
Gol na wagę zlota - Ekonomik mistrzem Powiatu

 Dnia 15.01.2016r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Do zawodów zgłosiło się aż 10 drużyn, które rozlosowane zostały do trzech grup.

Nasza szkoła trafiła do grupy 4 drużynowej zwyciężając w pięknym stylu kolejne mecze: ZSE - ZST 7 : 0, ZSE - ZSZ BOBOWA 3 : 0, ZSE - HAŃCZOWA 5 : 1. Dało to awans do grupy finałowej razem z LO Kromer i ZSZ Biecz.

Czytaj całość…
 
Wyniki EWD 2015

 Edukacyjna Wartość Dodana (EWD) to wskaźnik efektywności nauczania (przyrostu wiedzy) w danej szkole i obliczany jest na podstawie danych (wyników egzaminów zewnętrznych) z trzech ostatnich lat. Jest to porównanie tzw. danych na wejściu (czyli poziomu wiedzy i umiejętności z jakimi uczniowie przychodzą do szkoły) i tzw. danych na wyjściu (czyli poziom wiedzy i umiejętności z jakimi kończą szkołę)

Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach osiąga w tych zestawieniach bardzo dobre wyniki.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

SZKOŁA POLICEALNA

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi


Otwarta firma


:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.