>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
42 dni 8 godzin 43 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 10789345
Wojewódzkie zawody motoryzacyjne PDF Drukuj

 23 maja 2015 r. odbyły się w Nowym Sączu, wojewódzkie zawody bezpieczeństwa i ruchu drogowego. Nasz powiat reprezentował Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II, zajmując ósme miejsce w Małopolsce na trzynaście zgłoszonych szkól, 33 startujących indywidualnie zawodników.

Na uwagę zasługuje fakt, iż szkoła ekonomiczna z Gorlic rywalizowała ze szkołami technicznym i samochodowymi z województwa.


Ekonomik wystartował w składzie Krzysztof Gutter (4 miejsce jazda samochodem ), Krystian Turek (5 miejsce test wiedzy motoryzacyjnej , 5 miejsce jazda motorowerem) oraz Marcin Nosal (5 miejsce test wiedzy motoryzacyjnej, 5 miejsce test z historii motoryzacji), a opiekę sprawował Wojciech Stępień.

Pomimo egzaminów maturalnych, chłopcy znaleźli czas i  przygotowali się w bardzo dobry sposób, prezentując wysoki poziom teoretyczny jak i sprawnościowy. Zaliczyli następujące konkurencje:  jazda motorowerem po torze przeszkód (wszyscy zawodnicy), jazda samochodem z talerzem stewarda, przygotowanie samochodu i motocykla do jazdy (znalezienie 10 usterek), test wiedzy motoryzacyjnej i ruchu drogowego, udzielanie pierwszej pomocy (cały zespół).

Niektóre konkurencje były dla naszych chłopaków nie małym zaskoczeniem, ponieważ na zawodach powiatowych miały inna formę. Duża wiedza i umiejętności zespołu pozwoliły jednak na pokonanie i takich problemów. Naszej ekipie serdecznie gratulujemy i życzymy młodszym uczniom naszej szkoły takich samych lub lepszych wyników za rok.

1.
DSC_0117.jpg
2.
DSC_0123.jpg
3.
DSC_0126.jpg
4.
DSC_0128.jpg
5.
DSC_0134.jpg
6.
DSC_0136.jpg
7.
DSC_0139.jpg
8.
DSC_0140.jpg
9.
DSC_0148.jpg
10.
DSC_0160.jpg
11.
DSC_0182.jpg
12.
DSC_0188.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.