>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
270 dni 20 godzin 57 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1251
Linki: 59
gości: 11282727
Odwiedza nas 1 gość
Mapa Absolwentów ZSE Gorlice PDF Drukuj

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach to szkoła, która od blisko 75 lat kształci cenionych na naszym lokalnym (i nie tylko) rynku pracy sumiennych i wartościowych pracowników. Nasi absolwenci pracują praktycznie w każdej ważnej instytucji, urzędzie, firmie, przedsiębiorstwie na terenie miasta, powiatu i w całej Polsce.

Postanowiliśmy tworzyć wirtualną i interaktywną mapę naszych absolwentów. Już dzisiaj możesz sprawdzić jej stan na http://absolwenci.zse.gorlice.pl/, a jeżeli jesteś Absolwentem gorlickiego Ekonomika prosimy o kontakt!

ABSOLWENCIE! Jeżeli jeszcze nie ma Cię na naszej wirtualnej mapie koniecznie wyślij krótkiego maila z informacją gdzie pracujesz na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . W mailu podaj rocznik ukończenia szkoły, swoje imię, nazwisko i zajmowane stanowisko, nazwę i adres firmy/urzędu/pracodawcy (czyli informacje konieczne do weryfikacji i ustawienia znacznika na mapie). UWAGA - na mapę wstawiona zostanie tylko nazwa firmy i zajmowane stanowisko, chyba, że zażyczysz sobie inaczej :-) możemy wstawić nawet Twoje zdjęcie.

Wirtualna Mapa Absolwentów ZSE została utworzona przez (a jakże!) - absolwenta ZSE, Krystiana, który krótko po ukończeniu szkoły założył własną firmę zajmującą się projektowaniem serwisów internetowych, reklamą i grafiką komputerową (INTERLEO).

MAPA JEST I BĘDZIE NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANA
W MIARĘ NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ - ZAPRASZAMY!

 
 
 
 
 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.