>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
275 dni 0 godzin 13 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1251
Linki: 59
gości: 11242362
Odwiedza nas 1 gość
Finał turnieju handlowo-menadżerskiego dla ZSE PDF Drukuj

 Z dumą informujemy, że uczeń klasy IV Technikum Ekonomicznego Przemysław Bożek zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego XX Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich 2015, który odbędzie się 16 kwietnia w Koszalinie.

Ten prestiżowy turniej odbywa się już od dwudziestu lat i ma bardzo duże znaczenie dla środowiska zawodowych szkół ponadgimnazjalnych. Udział uczniów w zmaganiach turniejowych przyczynia się do pogłębienia ich wiedzy i rozwijania umiejętności w zakresie nauk ekonomicznych, przygotowując w ten sposób absolwentów szkół średnich do sukcesów w pracy zawodowej. Turniej aktywizuje również nauczycieli do ponadprzeciętnego zaangażowania w działalność dydaktyczną.

Program Turnieju obejmuje wiedzę i umiejętności w zakresie tematu wiodącego i problematyki ogólnej. Temat wiodący XX Turnieju brzmi: „Podejmowanie działalności gospodarczej w aktualnych uwarunkowaniach prawno - ekonomicznych”.

Organizatorzy XX Turnieju WiUHM:

  • Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych w Bydgoszczy
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. S. Batorego w Koninie

INFORMATOR XX TURNIEJU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI HANDLOWO-MENADŻERSKICH

Zobacz stronę organizatora turnieju, szczegółowe wyniki, przykładowe testy i listę laureatów.

Przemkowi  życzymy powodzenia 16 kwietnia!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.