>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
270 dni 20 godzin 57 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1251
Linki: 59
gości: 11282735
Odwiedza nas 1 gość
Małopolska Chmura Edukacyjna PDF Drukuj

  


Projekt pilotażowy

Małopolskiej Chmury Edukacyjnej.

2015/2016


ARTYKUŁY (ZSE):

 


Koło naukowe - Język angielski

Filmy z dialogami branżowymi - kanał YouTube

 

Koło Naukowe - Fizyka

Stacja METEO - Technikum Gorlice

Stacja METEO - ZSE Gorlice 

Mapa wszystkich stacji METEO

Koło Naukowe - Informatyka

Testowy sklep internetowy (System Joomla! CMS)

 


Wykłady dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie można oglądać dzięki urządzeniom do wideokonferencji również w naszej szkole w każdą środę od godziny 15:00.

Są to bardzo ciekawe prelekcje o bardzo różnorodnej tematyce. Szczegółowy Harmonogram na stronie UEK.

Projekt pn. „Małopolska Chmura Edukacyjna w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II", realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1, Poddziałanie 10.1.4, z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach w zakresie fizyki oraz przedsiębiorczości, przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych. Projekt jest skierowanych do uczniów Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach wykazujących indywidualnie zainteresowanie w/w obszarami oraz posiadających kompetencje umożliwiające opanowanie materiału wykraczającego poza podstawę programową.

Przedsięwzięcie „Małopolska Chmura Edukacyjna" to wspólne partnerstwo i współpraca pomiędzy Województwem Małopolskim oraz wiodącymi krakowskimi uczelniami wyższymi tj.: Akademią Górniczo - Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytetem Jagiellońskim, Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie, Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytetem Rolniczym im Hugona Kołłątaja w Krakowie i Uniwersytetem Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz organami prowadzącymi szkoły ponadgimnazjalne na terytorium województwa małopolskiego.

To innowacyjny w skali Europy projekt polegający na przeprowadzaniu przez kadrę naukową uczestniczących w projekcie uczelni dodatkowych zajęć on-line w małopolskich szkołach ponadgimnazjalnych. Dzięki projektowi w szkołach powstają nowoczesne, multimedialne sale do organizacji zajęć, z kolei uczniowie już na etapie szkoły ponadgimnazjalnej mają możliwość uczestnictwa w akademickich wykładach i zajęciach.


Realizacja projektu
Rekrutacja
Harmonogram zajęć
 

 

Projekt pn. „Małopolska Chmura Edukacyjna w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - edycja II", realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1, Poddziałanie 10.1.4, z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach w zakresie fizyki oraz przedsiębiorczości, przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych. Projekt jest skierowanych do uczniów Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach wykazujących indywidualnie zainteresowanie w/w obszarami oraz posiadających kompetencje umożliwiające opanowanie materiału wykraczającego poza podstawę programową.

 

Przedsięwzięcie „Małopolska Chmura Edukacyjna" to wspólne partnerstwo i współpraca pomiędzy Województwem Małopolskim oraz wiodącymi krakowskimi uczelniami wyższymi tj.: Akademią Górniczo - Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytetem Jagiellońskim, Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie, Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytetem Rolniczym im Hugona Kołłątaja w Krakowie i Uniwersytetem Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz organami prowadzącymi szkoły ponadgimnazjalne na terytorium województwa małopolskiego.

 

To innowacyjny w skali Europy projekt polegający na przeprowadzaniu przez kadrę naukową uczestniczących w projekcie uczelni dodatkowych zajęć on-line w małopolskich szkołach ponadgimnazjalnych. Dzięki projektowi w szkołach powstają nowoczesne, multimedialne sale do organizacji zajęć, z kolei uczniowie już na etapie szkoły ponadgimnazjalnej mają możliwość uczestnictwa w akademickich wykładach i zajęciach.


Realizacja projektu
Rekrutacja
Harmonogram zajęć
Warsztaty weekendowe 8-10.12.2017 r.
 

 

 
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.