Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 11006973
Złoty medal dla siatkarek z Ekonomika! PDF Drukuj

29 stycznia w Bieczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce dziewcząt. Do turnieju przystąpiło sześć szkól ponadgimnazjalnych z terenu powiatu gorlickiego, które przystąpiły do rywalizacji w dwóch grupach.

Nasze dziewczęta bez problemu przebrnęły przez mecze grupowe wygrywając kolejno mecz z drużyną LO z Bobowej, oraz gorlicką „Budowlanką", by w meczach finałowych wywalczyć Mistrzostwo Powiatu!

W meczu finałowym przyszło nam się zmierzyć z uczennicami z Kromera. Nasze zawodniczki wyszły na boisko niezwykle zmotywowane  a także pełne uwagi i koncentracji. Od pierwszego gwizdka sędziego uruchomiły mocną zagrywkę, celny atak oraz blok, które okazały się kluczem do sukcesu! Nasze dziewczęta wygrały pierwszego  seta 25:6 !!!

Drugi set przyniósł bardziej wyrównaną walkę, lecz nie na tyle aby odebrać słuszne zwycięstwo fantastyczne grającym zawodniczkom z Ekonomika, które zostając Mistrzyniami Powiatu Gorlickiego awansowały do zawodów rejonowych.