>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
15 dni 14 godzin 55 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 11006974
Szlachetna paczka refleksje wolontariusza PDF Drukuj

 Drogi Darczyńco, Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem MLP II-1139-404898), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzina przywitała nas z wielką radością, a szczególnie z naszej wizyty cieszyły się dzieci. Przestępując z nogi na nogę, nie mogły się doczekać otwarcia paczek. Gdy padło hasło "teraz otwieramy paczki", dzieciaki mało się nie popłakały ze szczęścia, natomiast rodzice z wielką radością obserwowali zachowanie swoich pociech. Każdy z wielką radością oglądał, co jest w środku. Dzieciaki miały największą frajdę z otrzymanych zabawek. Pani Terasa i pan Marek nie mogli się nadziwić na widok prezentów, które otrzymali. Pan Marek wyciągnął z pudełka nowe buty, które zaraz przymierzył i pytał nas zadowolony, czy pasują, natomiast pani Teresa na widok kosmetyków aż krzyknęła "teraz coś dla mamy". Finał zakończył się łzami szczęścia.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Dziękuję nauczycielom, uczniom oraz wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do powstania tak pięknego prezentu dla rodziny. Życzymy każdemu z osobna zdrowych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia, tak wiele radości, ile Państwo daliście rodzinie oraz samych sukcesów na linii zawodowej, jak i prywatnej.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Rodzice byli bardzo szczęśliwi i powiedzieli tyle "że tego się nie da opisać słowami, bardzo dziękują za ten piękny gest". Są bardzo szczęśliwi, że ktoś obcy podał im pomocną dłoń. Z okazji zbliżających się Świąt rodzina życzy Darczyńcom zdrowych i bajkowych Świąt Bożego Narodzenia.

 Z pozdrowieniami
Teresa Belniak

1.
DSC_7205.JPG
2.
DSC_7214.JPG
3.
DSC_7215.JPG
4.
DSC_7218.JPG
5.
DSC_7219.JPG
6.
DSC_7220.JPG
7.
DSC_7221.JPG
8.
DSC_7222.JPG
9.
DSC_7223.JPG
10.
DSC_7224.JPG
11.
DSC_7226.JPG
12.
DSC_7232.JPG


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.