>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
246 dni 21 godzin 46 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1258
Linki: 59
gości: 11459331
Odwiedza nas 1 gość
Lokalne Centrum Wolontariatu w ZSE PDF Drukuj


07.10.2014r odbyło się w naszej szkole spotkanie młodzieży klas: ITH/T i I THot z przedstawicielami Lokalnego Centrum Wolontariatu w Gorlicach.

Spotkanie to miało na celu przybliżyć młodzieży na czym polega praca wolontariusza oraz zachęcić do włączenia się do tego wspaniałego dzieła.


Pani Justyna Lenard koordynator Szkolnych Klubów Wolontariatu wspomniała, że wolontariat to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych. Wolontariuszem jest ten, kto dobrowolnie i świadomie oraz bez wynagrodzenia angażuje się w pracę na potrzeby innych. Wolontariusz daje dobry przykład swoim zachowaniem, jest odpowiedzialny, obowiązkowy i punktualny, umie współdziałać w zespole, umie dzielić się z innymi, z przyjemnością wykonuje obowiązki, nie jest obojętny na krzywdę innych jest tolerancyjny, niesie pomoc, pomaga rozwiązywać problemy, z radością poświęca swój własny czas.

Podczas spotkania p. Justyna Lenard przedstawiła prezentację multimedialną przybliżając nam kilka słów o rodzajach wolontariatu oraz jak wygląda proces rekrutacji aby zostać wolontariuszem. Na koniec przedstawiciele wolontariuszy naszej szkoły przedstawili świadectwo swojej pracy. Opowiedzieli o pracy w szpitalu, DPS czy na korepetycjach. Wspomnieli, że warto poświęcać swój wolny czas na potrzeby innych.

Zachęcamy do poszerzenia  kręgu Szkolnego Klubu Wolontariatu. Zapisy u pani Iwony Rąpała.

1.
IMG_1870.jpg
2.
IMG_1871.jpg
3.
IMG_1872.jpg
4.
IMG_1873.jpg
5.
IMG_1875.jpg
6.
IMG_1878.jpg
7.
IMG_1881.jpg
8.
IMG_1883.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.