>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
186 dni 4 godzin 4 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1276
Linki: 59
gości: 11899293
Trenerzy pływania na szkoleniu PDF Drukuj
 W  dniach 18 - 21 września 2014 r. w Krakowie, odbyła się V Ogólnopolska Konferencja Trenerów i Instruktorów Pływania, w której uczestniczyli również nauczyciele naszej szkoły - Pan Mariusz Masztafiak  i Pan Wojciech Stępień.
Celem konferencji było podniesienie kwalifikacji uczestników, prezentacja i popularyzacja nowych trendów w zakresie techniki i metodyki szkolenia pływackiego na lądzie i w wodzie, przybliżenie istotnych zagadnień treningu, wsparcia psychologicznego, motywowania, komunikacji oraz współpracy z rodzicami, a także szerzenie dobrych  praktyk trenerskich.

 

Swoimi doświadczeniami podzielili się z uczestnikami Goście Specjalni, wśród których byli między innymi: światowego formatu ekspert w zakresie techniki i szkolenia pływaków - prof.  Ernest W. Maglischo, jeden z najbardziej utytułowanych  długodystansowych pływaków ostatniej dekady - Petar Stychev, a o relacjach interpersonalnych opowiadała trener-zawodnik - Otylia Jędrzejczak. Zagadnienia z psychologii przedstawili wykładowcy AWF Kraków, dr hab. M. Siekańska i prof. Dr hab. J.  Blecharz.

Szeroki zakres tematyczny oraz dobór znakomitych i doświadczonych prelegentów -  goście  zagraniczni, trenerzy Kadry, wykładowcy wyższych uczelni, jednostek naukowych, reprezentanci Wydziału Szkolenia PZP zagwarantowały wysoki poziom konferencji.

1.
DSC_0036-16.jpg
2.
DSC_0037-17.jpg
3.
DSC_0050-30.jpg
4.
DSC_0055-35.jpg
5.
DSC_0066-45.jpg
6.
DSC_0070-49.jpg
7.
DSC_0071-50.jpg
8.
DSC_0077-55.jpg
9.
DSC_0089-65.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.