>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
214 dni 14 godzin 16 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1266
Linki: 59
gości: 11721824
Odwiedza nas 2 gości
Standaryzacja zawodowa w agrobiznesie PDF Drukuj

W dniach 21-22 maja 2014 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyły się 2 standaryzacje nowych egzaminów zawodowych przeprowadzonych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną we Wrocławiu w Kwalifikacji 2. -  R. 6. Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie dla zawodu technik agrobiznesu.


Uczniowie klasy II Technikum Agrobiznesu rozwiązywali 2 testy praktyczne na stanowiskach egzaminacyjnych. Młodzież pomyślnie przeszła próbę egzaminu zawodowego. Mieli oni możliwość i okazję zmierzyć się z zadaniami z drugiej kwalifikacji zawodowej.

Raporty z  przebiegu egzaminów zostały przesłane do OKE Wrocław.

Nad sprawnym przeprowadzeniem i przebiegiem standaryzacji nowych egzaminów zawodowych w naszej Szkole czuwali egzaminatorzy OKE - nauczyciele przedmiotów zawodowych : mgr Urszula Patrzyk i mgr inż. Joanna Mazur.

1.
standaryzacja-ta-1.jpg
2.
standaryzacja-ta-2.jpg
3.
standaryzacja-ta-3.jpg
4.
standaryzacja-ta-4.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.