>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
246 dni 21 godzin 31 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1258
Linki: 59
gości: 11459430
Odwiedza nas 5 gości
Spotkania z pracodawcą PDF Drukuj

 W miesiącach marcu i kwietniu 2014 roku w naszej szkole odbyły się cykliczne spotkania uczniów klas trzecich i czwartych z przedstawicielami firmy Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Tomasz Romaszko.

Właściciel firmy przedstawił uczniom profil reprezentowanego przez siebie zawodu, charakterystykę firmy ubezpieczeniowej, jej formę i przedmiot działalności oraz spostrzeżenia dotyczące obecnego rynku pracy.

Młodzież dowiedziała się, jak przebiega proces rekrutacji do organizacji, jakie oczekiwania i wymagania stawiają przed nowymi pracownikami szefowie firm. Zainteresowanie uczniów tematem zatrudnienia przeradzało się w dyskusję, podczas której można było zadać pytanie dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej, dobrze napisanego CV czy listu motywacyjnego.

Szkolnym koordynatorem spotkań była pani Ewa Druciak - Hul. 

Wieloletnia współpraca z Pośrednictwem Ubezpieczeniowym Tomasz Romaszko polega także na odbywaniu przez uczniów w firmie praktyk zawodowych, staży realizowanych w ramach Projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce. Młodzież ZSE może również pracować w firmie i zdobyć doświadczenie zawodowe na zasadzie umowy wolontariatu.

1.
DSC01606.jpg
2.
DSC01607.jpg
3.
DSC01610.jpg
4.
DSC01611.jpg
5.
DSC01613.jpg
6.
DSC01619.jpg
7.
DSC01621.jpg
8.
DSC01625.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.