>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
42 dni 16 godzin 9 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 10785930
Wolontariuszka z ekonomika nagrodzona PDF Drukuj

Podczas Małopolskiej Gali Wolontariatu w Krakowie (14.11.2013 r.), pięciu wolontariuszy reprezentujących Lokalne Centrum Wolontariatu w Gorlicach zostało wyróżnionych w wojewódzkim etapie konkursu „Barwy Wolontariatu".
Jedną z nagrodzonych wolontariuszek jest uczennica naszej szkoły - Sylwia Olszewska.

W konkursie „Barwy Wolontariatu", który jest organizowany od trzynastu lat, po raz pierwszy wzięło udział Lokalne Centrum Wolontariatu w Gorlicach prowadzone przez Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI. Celem konkursu było podziękowanie w sposób szczególny wolontariuszom zaangażowanym w pomoc innym czy to w placówkach publicznych, wśród osób fizycznych czy w organizacjach pozarządowych. Była to też okazja na przedstawienie tych osób (oraz ich osiągnięć) na co dzień anonimowych, noszących pomoc innym.

Lokalne Centrum Wolontariatu w Gorlicach dostrzegło ten potencjał w swoich wolontariuszach, nominując do nagrody:

  • Patryka Korzeń z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach za wolontariat na oddziale geriatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach
  • Renatę Rogulską z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach za wolontariat na oddziale geriatrycznym  Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach
  • Sylwię Olszewską z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach za wolontariat na oddziale geriatrycznym  Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach
  • Agnieszkę Kiszkę z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach za wolontariat na oddziale geriatrycznym  Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach
  • Klaudię Dutkę z Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu za wolontariat na oddziale geriatrycznym  Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach oraz udzielanie korepetycji uczniom z terenu powiatu gorlickiego.

W trakcie Małopolskiej Gali Wolontariatu  w/w wolontariusze otrzymali „DYPLOMY UZNANIA", w których organizatorzy konkursu „Barwy Wolontariatu" napisali: „Wyrażamy serdeczne podziękowanie za ofiarność, wytrwałość i poświęcenie w służbie na rzecz innych ludzi i dobra wspólnego[...] Wyróżnienie przyznane w konkursie Barwy Wolontariatu jest dowodem na to, że praca ludzi dobrej woli, zasługuje na najwyższy szacunek"

Puentą niech będą słowa dyrektor Lokalnego Centrum Wolontariatu w Gorlicach dr Renaty Filipowicz - Wyróżnienie to dla wolontariuszy dodatkowa motywacja do pracy a dla nas okazja do pokazana, że „wolontariat ma sens".

Organizatorem Małopolskiej Gali Wolontariatu w Krakowie było Stowarzyszenie SURSUM CORDA z Nowego Sącza oraz Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie przy Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych.

tekst: Grzegorz Rybczyk


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.