>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
42 dni 8 godzin 59 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 10789191
Wizyta w PWSZ w Nowym Sączu PDF Drukuj

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klasy III TH i III TA  18 listopada gościli w  Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, która po raz trzeci organizowała Dzień Przedsiębiorczości dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz społeczności akademickiej. Ideą  organizacji tego dnia jest promowanie działań przedsiębiorczych.


Uczniowie mieli przyjemność uczestniczenia w ciekawym wykładzie z „Psychologii reklamy", prowadzonym przez pana Tomasza Zacłona /znanego i lubianego przez społeczność naszej szkoły/, który wprowadził słuchaczy w perswazyjny świat reklamy ilustrując teorie wieloma interesującymi przykładami oraz w warsztatach „Jak świadomie kształtować własną ścieżkę sukcesu zawodowego" podczas którego mogli poznać zasady tworzenia indywidualnego planu rozwoju, przygotowywania analizy SWOT, określania predyspozycji zawodowych i reguł wyznaczania sobie celów przy pomocy reguły SMART.

Wyjazd dla wszystkich okazał się ciekawy, pouczający i pełen pozytywnych wrażeń.

Uczniami opiekowały się panie Ewa Druciak-Hul i Teresa Zachariasz-Belniak

1.
1.JPG
2.
2.JPG
3.
3.JPG
4.
4.JPG
5.
5.JPG
6.
6.JPG
7.
7.JPG
8.
8.JPG

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.