>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
189 dni 9 godzin 40 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1276
Linki: 59
gości: 11875257
Odwiedza nas 1 gość
Słodkie wsparcie biblioteki PDF Drukuj

Słodkie wsparcie szkolnej biblioteki

Dnia 18 marca odbył się w naszej szkole kiermasz słodkości  w ramach  obchodów Dnia Św. Patryka. Organizatorami kiermaszu były uczennice z klasy III TA/H - Ewelina Kmiotek, Aneta Jerzak, Barbara Gancarz, Ewelina Rolak wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Rzadkowską. Wszystkie wypieki były własnoręcznie przygotowane przez organizatorów oraz panią Katarzynę Graselę.  Kiermasz cieszył się dużą popularnością.

Dochód ze sprzedaży słodkości został przeznaczony na finansowe  wsparcie szkolnej biblioteki, która zakupiła już album „Jan Paweł II, Pielgrzym Nadziei" wyd. Reader's Digest. Jest to bogato ilustrowany album o życiu papieża, najważniejszych wydarzeniach jego pontyfikatu oraz niezapomnianych wzruszających chwilach.


DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPARLI NASZĄ SŁODKĄ AKCJĘ.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.