>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
219 dni 4 godzin 21 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1263
Linki: 59
gości: 11684353
Ciekawa Lekcja WSiZ PDF Drukuj

CIEKAWA LEKCJA WSiZ

24 kwietnia 2013 roku uczniowie z klas turystycznych i klasy hotelarskiej mieli okazję brać udział w CIEKAWEJ LEKCJI WSIiZ prowadzonej przez mgr Michała Nędza - wykładowcę Wydziału AVIATION MANAGEMENT z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z Rzeszowa. Z uczelnią tą współpracujemy już od dawna m.in. poprzez realizację innowacyjnego projektu PRZEDSIĘBIORCZE SZKOŁY.

Tematem CIEKAWEJ LEKCJI były: „Największe i najciekawsze lotniska świata".

Lekcja była w pełni multimedialna, podczas której przyszli technicy obsługi turystycznej i technicy hotelarstwa mogli obejrzeć i usłyszeć o gigantycznych lotniskach świata m.in.: o porcie lotniczym w Atlancie Hartsfield-Jackson (uznawanym za największe lotnisko świata), lotnisku w Pekinie, londyńskim Heathrow, paryskim Charles de Gaulle, porcie lotniczym we Frankfurcie,  Schiphol w Amsterdamie oraz o lotnisku na autostradzie w Gibraltarze. Prowadzący zadziwiał młodzież różnymi nowościami, ciekawostkami, statystykami związanymi z ilością obsługiwanych pasażerów na lotnisku, infrastrukturą lotniczą, przestrzenią powietrzną.

Już w drugiej połowie maja 2013 roku uczniowie ZSE będą mieli możliwość uczestniczenia w kolejnej CIEKAWEJ LEKCJI WSIiZ tym razem temat bardziej ekonomiczny: Dlaczego własny biznes? Czy nadaję się na przedsiębiorcę?

Urszula Patrzyk

1.
SDC13576.JPG
2.
SDC13577.JPG
3.
SDC13578.JPG
4.
SDC13579.JPG
5.
SDC13581.JPG
6.
SDC13582.JPG

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.