>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
247 dni 6 godzin 25 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1258
Linki: 59
gości: 11456110
Turniej Wiedzy i Umiejętności Handl-Menedż - finał PDF Drukuj

Finał Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

W dniach 11-12 kwietnia 2013 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie odbył się Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. W finale wzięło udział 64 najlepszych zawodników z całej Polski, a wśród nich uczennica naszej szkoły Karolina Radzik z klasy IV a TE. Karolina uzyskała tytuł finalisty i została zwolniona z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

W pierwszym dniu uczniowie rozwiązywali test i zadanie praktyczne z wykorzystaniem technik informatycznych i programów komputerowych. Drugiego dnia 10 uczestników, którzy uzyskali najlepsze wyniki  w części pisemnej przystąpiło do części ustnej finału.

Gratulujemy sukcesu Karolinie Radzik!

Ewa Tutko


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.