>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
42 dni 16 godzin 23 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 10785769
VI Konkurs Wiedzy Ekonomicznej, Etap II PDF Drukuj

VI KONKURS WIEDZY EKONOMICZNEJ

Miło nam poinformować, że do eliminacji centralnych VI Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanego  corocznie przez Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu zakwalifikowała się Izabela Baran - uczennica klasy III b Technikum Ekonomicznego.

Tematy i zagadnienia ekonomiczne są znane naszym uczniom doskonale, dlatego też, od początku istnienia konkursu w gronie finalistów są reprezentanci gorlickiego ekonomika. Tym bardziej gratulujemy Izabeli i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach.

Etap centralny konkursu odbędzie się 19 kwietnia 2013 roku w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji są „Inwestycje w rozwoju społeczno-gospodarczym". Pytania mają charakter otwarty i zamknięty, odzwierciadlają problematykę zawartą w programie konkursu.

W dniu konkursu dla finalistów i ich opiekunów odbędzie się  otwarty wykład Ministra Pracy i Polityki Społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza nt.: „Młodzi na rynku pracy - Działania na rzecz zmniejszenia bezrobocia młodzieży".

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie  internetowej - www.pwsz-ns.edu.pl      

Urszula Patrzyk
 
Etap powiatowy odbył się w naszej szkole 25 marca (info):

 

1.
IMG_0518.jpg
2.
IMG_0519.jpg
3.
IMG_0520.jpg
4.
IMG_0521.jpg
5.
IMG_0522.jpg
6.
IMG_0523.jpg
7.
IMG_0525.jpg
8.
IMG_0526.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.