>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
189 dni 10 godzin 8 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1276
Linki: 59
gości: 11875047
Odwiedza nas 2 gości
Kiermasz Wielkanocny "Wyczynem Tygodnia" PDF Drukuj

 Nasz Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przed świętami okazał się wielkim sukcesem medialnym. W Radio Kraków został nominowany do Wyczynu Tygodnia i głosami słuchaczy wygrał ten plebiscyt.

 W sobotniej audycji tej stacji z uznaniem o naszej akcji wypowiadali się politycy i zaproszeni goście. Również Starosta Powiatu Gorlickiego chwalił pomysłowość i kreatywność naszej młodzieży i nauczycieli.

Podczas audycji Radia Kraków można było usłyszeć między innymi:

Postawa uczniów gorlickiego Zespołu Szkół Ekonomicznych zasługuje na miano wyczynu tygodnia - to opinia gości programu Wyczyn i Blamaż Tygodnia. Młodzi ludzie zdecydowali się na wypiek i sprzedaż ciast - tak zdobyte pieniądze przeznaczyli potem na promocję szkoły. Uczniom z Gorlic należą się słowa uznania, bo pokazali oni, że są odpowiedzialni za swój kraj - mówił Dariusz Szwed z Zielonych 2004. - Inwestycje związane z edukacją są dużo ważniejsze, niż autostrady i stadiony. Ciągle słyszeliśmy o Euro 2012, natomiast nie o tym, jaką mamy tragedię w edukacji - podkreślał Szwed. 

Zobacz materiał Radia Kraków.

Pan Starosta Powiatu Gorlickiego Mirosław Wędrychowicz również wypowiadał się o akcji z uznaniem:

Serdecznie gratuluję zarówno młodzieży, jak i opiekunom. Pomysł jest nietuzinkowy i świadczy o bardzo odpowiedzialnej i dorosłej postawie uczniów. Idea ta wspomaga funkcjonowanie szkoły w ważnym obszarze jakim jest promocja. W dzisiejszym czasie, kiedy dotyka nas niż demograficzny umiejętne podejście do promocji może być kluczem do sukcesu. Cieszy także fakt, iż młodzież tak odpowiedzialnie i z taką troską patrzy na swoją szkolę i promuje ją w środowisku lokalnym, a przy okazji wygrywa konkurs regionalny i jest doceniona nie tylko w naszym mieście. Jesteśmy dumni, że gorlicka młodzież sama wymyśliła i zrealizowała tak wspaniały projekt i myślę, że szkoła w przyszłości będzie odnosić kolejne dalsze sukcesy 

Przeczytaj informacje na stronie internetowej Starostwa Powiatowego.

Informacja pojawiła się również na portalu halogorlice.pl.

Relacja i zdjęcia z naszego kiermaszu - TUTAJ

Oraz na naszym profilu na FB - facebook.com/zsegorlice

.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.