>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
247 dni 5 godzin 0 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1258
Linki: 59
gości: 11456799
Małopolski Konkurs Czytelniczy PDF Drukuj

MAŁOPOLSKI KONKURS CZYTELNICZY

Zespól Szkół Ekonomicznych może mieć powód do dumy. Ewelina Myszkowska (II TOT), Justyna Gwóźdź (II TOT), Izabela Bugno (IIIaTe) zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Czytelniczego „Bohaterowie Lektur Szkolnych".

 

Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury im. K.J. Gałczyńskiego w Krakowie. Konkurs odbywał się w dwóch etapach i obejmował eliminacje rejonowe oraz finał wojewódzki. W tym roku uczniowie zmagali się z trudnym testem obejmującym wiedze z  lektury „Potop"  H. Sienkiewicza.

Eliminacje rejonowe odbyły się 8.III 2013 r. w Liceum Ogólnokształcącym w  Starym Sączu i tu naszą szkołę reprezentowały uczennice: Ewelina Myszkowska (II TOT), Justyna Gwóźdź (II TOT), Jadwiga Szary (IIIbTe), Izabela Bugno (IIIaTe), Anna Zwierzyńska (IIIaTe), Karolina Sekuła (IIIaTe).

Etap wojewódzki odbył się 26.III. 2013 r. w Krakowie. Wyniki wkrótce zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora konkursu.

Trzymamy kciuki.


Opieka merytoryczna: Stanisława Baliszewska, Irena Kordys, Katarzyna Szafryna-Przepióra.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.