>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
15 dni 14 godzin 55 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 11007011
Hotelarze w PWSZ PDF Drukuj

19 marca 11 dziewczyn Technikum Hotelarskiego, biorąca udział w zajęciach z zakresu Doradztwa Zawodowego, prowadzonych przez panią Teresę Zachariasz-Belniak uczestniczyło w zorganizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu dniu otwartym uczelni, która współpracuje już od kilku lat z naszą szkołą. Dziewczyny miały możliwość poznania kierunków, bazy uczelni, uczestniczyły także w charyzmatycznych zajęciach prowadzonych przez wykładowcę tej uczelni – pana Tomasza Zacłona, który wprowadził słuchaczy w niezmiernie ciekawy świat „kłamstwa”.

Specjalnie dla naszej grupy pani Dyrektor Zakładu Turystyki Wydziału Ekonomicznego zorganizowała spotkanie, na którym opowiedziała o szczegółach życia studenckiego specjalizacji turystyka i rekreacja. Chętnie odpowiadała również na pytania grupy.

A na koniec….męska część studentów zajmujących parter Uczelni czyli Ratownicy Medyczni porwali nasze dziewczyny by pochwalić się wszystkimi swoimi umiejętnościami i wiedzą nt. udzielania pierwszej pomocy.

Wyjazd był na tyle udany, że za rok pewno wybierzemy się ponownie!!!

1.
SDC13459.JPG
2.
SDC13460.JPG
3.
SDC13462.JPG
4.
SDC13464.JPG
5.
SDC13466.JPG
6.
SDC13469.JPG
7.
SDC13471.JPG

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.