Nowości: 1244
Linki: 59
gości: 10393259
Sport ZSE - pierwsze półrocze PDF Drukuj

25 września na stadionie w Zagórzanach odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców która zajęła II miejsce, tym samym otrzymała awans na zawody wojewódzkie.

Skład zwycięskiej drużyny;

1.Bołdyś Paweł 2. Piróg Rafał 3. Pyrdoł Daniel 4. Roman Wojciech 5. Nosal Marcin 6.Szychta Sebastian 7. Rzemiński Arkadiusz 8. Kumorkiewicz Dominik 9.Przybylski Jakub 10. Toczek Piotr 11.Wszołek Paweł 12.Pyrcz Tomasz 13.Galas Maciej

20.11.2012 w Sali gimnastycznej GCK odbyły się indywidualne powiatowe zawody w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali :

1. Piróg Rafał
  2. Pyrdoł Daniel
  3. Wszołek Kamil
  1. Firszt Joanna
  2. Dyląg Sabina
  3. Machniewicz Patrycja.

Po zaciętej walce 3 miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Joanna Firszt, a w kategorii chłopców Piróg Rafał zajął 4 miejsce.

W dniu 06.12.2012 odbyły się zawody powiatowe w badmintonie drużynowym, w których uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły  dziewcząt  i chłopców. Zawody stały na wysokim poziomie, rozegranych zostało wiele emocjonujących spotkań w atmosferze fair play.

W ostatecznym rozliczeniu zarówno dziewczęta jak i chłopcy zakończyli rywalizację na trzecim miejscu.

8.

10 grudnia na pływalni Fala w Gorlicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu Szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie reprezentowali szkołę startując we wszystkich stylach.

Miejsce na podium wywalczył w stylu klasycznym Kamil Węgrzyński zdobywając brązowy medal, oraz sztafeta 8x50 chłopców również zajmując III miejsce (w składzie Duda Łukasz, Górak Krystian, Konopka Patryk, Sztaba Mateusz, Węgrzyński Kamil, Zwierzyński Paweł, Wszołek Paweł, Szkaradek Adrian )