>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
219 dni 3 godzin 22 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1263
Linki: 59
gości: 11684520
Obsługa Turystyczna w PIT PDF Drukuj

Wycieczka zawodoznawcza klasy I TOT -Krynica-Zdrój

W dniu 13 listopada 2012r. uczniowie klasy I Technikum Obsługi Turystycznej odbyli kolejną już wycieczkę zawodoznawczą - tym razem celem była Krynica-Zdrój. Podczas wycieczki młodzież zapoznała się ze specyfiką funkcjonowania kilku podmiotów  branży turystycznej.

Pierwszym z nich był Punkt Informacji Turystycznej działający w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej a znajdujący się przy krynickim deptaku. Serdecznie przyjęci przez kierownika PIT Pana Daniela Lisaka uczniowie usłyszeli, że tutaj turyści i kuracjusze uzyskują wszelkie informacje o regionie, noclegach i aktualnych wydarzeniach kulturalnych

w Krynicy i jej okolicach. W tym lokalu obok Informacji Turystycznej ma swoją siedzibę Krynicka Organizacja Turystyczna - stowarzyszenie mające na celu rozwijanie współpracy podmiotów branży turystycznej z jednostkami samorządu terytorialnego.

Następnie młodzież odwiedziła Pijalnię Wód Mineralnych, gdzie poznała krótką historię tego obiektu.

Ostatnim punktem programu wycieczki był Pensjonat Małopolanka usytuowany na Deptaku Głównym w bezpośrednim sąsiedztwie infrastruktury uzdrowiskowej. Tradycja oraz klimat wnętrz utrzymanych w stylu secesyjnym pozwala na podróż w czasie oraz relaks właściwy dla miejscowości uzdrowiskowej. Młodzież zachwycona wystrojem wnętrz i klimatem panującym w pensjonacie odwiedziła kilka pokoi hotelowych, zapoznała się z funkcjonowanie tego obiektu, zasadami obsługi klienta  oraz wykonała wiele ciekawych zdjęć.

Mamy nadzieję, że wycieczka ta  pozwoli młodzieży w przyszłości połączyć wiedzę teoretyczną zdobywaną na lekcjach przedmiotów zawodowych z umiejętnościami praktycznymi. 

Młodzieżą opiekowała się Małgorzata Smoła-nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Oto kilka zdjęć z odbytej wycieczki.  

1.
P1011504.jpg
2.
P1011505.jpg
3.
P1011508.jpg
4.
P1011512.jpg
5.
P1011514.jpg
6.
P1011516.jpg
7.
P1011518.jpg
8.
P1011520.jpg
9.
P1011525.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.