>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
189 dni 11 godzin 14 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1275
Linki: 59
gości: 11874652
Odwiedza nas 6 gości
Hotelarze w hotelach - cz2 PDF Drukuj

„HOTELARZE W HOTELACH - odsłona II"

13 listopada 2012 roku, młodzież ucząca się w klasie I Technikum Hotelarskiego ZSE w Gorlicach odbyła drugą wycieczkę zawodoznawczą tym razem do 4-gwiazdowego Hotelu i 5-gwiazdkowego SPA Dr Irena Eris w Krynicy Górskiej.

Hotel SPA Dr Irena Eris położony jest w dolinie Czarnego Potoku u stóp Jaworzyny Krynickiej skąd rozpościera się widok na panoramę Beskidu Sądeckiego.

Po hotelu uczniowie zostali oprowadzeni przez miłych pracowników hotelowych. Młodzież zobaczyła piękne komfortowe pokoje i apartamenty, sale konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt audio-wizualny, sale taneczne, Restaurację Szósty Zmysł, w której przyrządzane są wykwintne dania łączące elementy kuchni regionalnej i światowe trendy kulinarne, Centrum SPA (basen, sauny, siłownię i jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne) oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, oferujący szereg zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, masaże, zabiegi wodne, porady dermatologa, usługi fryzjerskie i inne. Wszystkie zabiegi, należą do unikalnego własnego Programu Pielęgnacyjnego, wykonywane są z użyciem kosmetyków profesjonalnych Dr Irena Eris - Prosystem.

Ponadto uczniowie zapoznani zostali z bogatą ofertą usług specjalnych i dodatkowych np.: programem animacyjno-rekreacyjnym, czy akademią gotowania.

Uczniowie mieli okazję porozmawiać z Panią recepcjonistką, która przybliżyła przyszłym hotelarzom na czym polegają czynności związane z cyklem obsługi gościa w obiekcie hotelarskim, na czym polega praca w recepcji, czego oczekuje się od kandydata na stanowisko recepcjonisty. Pani recepcjonista przedstawiła dokumentację związaną z kompleksową obsługą gościa hotelowego oraz omówiła programy rezerwacyjne, które wykorzystywane są w recepcji hotelu.

Młodzież jednogłośnie zaliczyła wycieczkę do bardzo udanych.  Każdy z nas z nich miał możliwość skonfrontować teorię z praktyką, co jest bardzo ważne i przydatne w zdobywaniu zawodu technika hotelarstwa.

Szczegółowe informacje na temat Hotelu SPA Dr Irena Eris i oferowanych usług znajdziemy na stronie internetowej www.drirenaerisspa.pl

Uczniowie odbyli wycieczkę pod opieką nauczycielek przedmiotów hotelarskich: Teresy Zachariasz-Belniak i Urszuli Patrzyk.

 

1.
DSC_8783.JPG
2.
DSC_8798.JPG
3.
DSC_8813.JPG
4.
DSC_8816.JPG
5.
DSC_8822.JPG
6.
DSC_8823.JPG
7.
DSC_8830.JPG
8.
DSC_8831.JPG
9.
DSC_8833.JPG
10.
DSC_8836.JPG
11.
DSC_8842.JPG
12.
DSC_8845.JPG
13.
DSC_8848.JPG
14.
DSC_8849.JPG
15.
DSC_8852.JPG

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.