>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
186 dni 4 godzin 17 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1276
Linki: 59
gości: 11899230
Obsługa Turystyczna w biurze podróży PDF Drukuj

W dniu 30 października 2012r uczniowie klasy I Technikum Obsługi Turystycznej pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych pani Małgorzaty Smoła brali udział w wycieczce zawodoznawczej do Biura Podróży MARENA w Gorlicach.

Celem wycieczki było poznanie specyfiki działalności biura podróży tj. zakresu usług turystycznych, struktury organizacyjnej biura, form zabezpieczeń finansowych, stanowisk pracy w biurze podróży oraz zróżnicowania  i dopasowania oferty biura dla klientów.

Ponadto młodzież dowiedziała się, że w ofercie biura podróży obok sprzedaży wczasów, wycieczek i kolonii  wielu znanych touroperatorów znajduje się rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych, biletów promowych, ubezpieczeń turystycznych itp.

Uczniowie poznali też systemy rezerwacyjne użytkowane przez biura podróży do rezerwacji biletów lotniczych i autokarowych. Podczas wizyty młodzież pod opieką pracownika biura wyszukiwała ciekawe oferty wczasów największych touroperatorów działających na rynku.

Wycieczka stała się dla młodzieży ciekawą formą łączenia wiedzy teoretycznej zdobywanej na lekcjach z praktyką. 

Oto kilka zdjęć z odbytej wycieczki

  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.