>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
186 dni 3 godzin 47 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1276
Linki: 59
gości: 11899404
Międzyszkolny konkurs przedsiębiorczości PDF Drukuj

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniu 15 czerwca 2012 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach odbyła się Pierwsza Edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości. Rywalizowało ze sobą 58 zawodników (29 uczniów z Naszej Szkoły oraz 29 uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 im. I. Łukasiewicza w Gorlicach).

Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy z zakresu przedsiębiorczości oraz wyłonienie najlepszych uczestników. Udział w eliminacjach polegał na rozwiązaniu testu z dziedziny przedsiębiorczości składającego się z 40 pytań zamkniętych.

Najlepszy wynik z ZSE otrzymał uczeń Technikum Obsługi Turystycznej Krzysztof Smołeń, natomiast  z ZS Nr 1 uczeń Liceum Ogólnokształcącego Daniel Król, który jednocześnie został Laureatem Konkursu. Zwycięzcom  gratulujemy. Uczniowie Ci otrzymali nagrody pieniężne  i rzeczowe.

W tym dniu uczestnicy konkursu brali również udział w ciekawych zajęciach z przedsiębiorczości przeprowadzonych przez Pana Tomasza Zacłonę wykładowcę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

 

Inicjatywę zorganizowania i przeprowadzenie konkursu oraz opiekę nad uczniami pełniły:

ze strony ZSE: mgr Ewa Druciak - Hul, mgr Urszula Patrzyk

ze strony ZS Nr 1:  mgr Teresa Bednarz

Zdjęcia w szkolnej Galerii


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.