>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
219 dni 3 godzin 42 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1263
Linki: 59
gości: 11684450
Dzień Kultury Języka w PWSZ w NS PDF Drukuj

Dzień Kultury Języka
w PWSZ w Nowym Sączu

28 maja br. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Dniu Kultury Języka zorganizowanym przez Instytut Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Dzięki zaproszeniu od Dyrektora Instytutu, p. dr Moniki Madej-Cetnarowskiej oraz wykładowców i studentów, prawie 50 uczniów ZSE miało okazję uczestniczyć w ciekawych prezentacjach multimedialnych,  wykładach i quizach prowadzonych w j. angielskim, j. niemieckim i j. rosyjskim. Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników było śpiewanie w języku obcym, nauka tańców narodowych i degustacja dań pochodzących z krajów trzech obszarów językowych. Uczniowie mieli również możliwość poznać ofertę edukacyjną PWSZ i zasady rekrutacji na kierunkach prowadzonych przez Instytut Języków Obcych.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, gdyż dzień ten był dla naszych uczniów ciekawym przeżyciem i okazją na spotkanie z kulturami innych krajów.

 

Monika Pierz 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.