>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
4 dni 7 godzin 16 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1244
Linki: 59
gości: 10393191
Lista zgłoszonych na Zjazd Absolwentów PDF Drukuj
65-lecie ZSE, logo-Bartłomiej Belniak

Lista osób, które potwierdziły przybycie na
Zjazd Absolwentów 29 września 2007
 
1. Boczoń Benisz Maria lata okupacji
2. Augustyn   Bronisław lata okupacji
3. Lewińska Stasiowska Zofia 1943
4. Dykla   Paulin 1947
5. Podolska Rząca Czesława 1947
6. Świndryk   Józef 1947
7. Maciąga Hajduk Helena 1948
8. Wójcik Gurbisz Elżbieta 1948
9. Bugno Skrzypkowska Ewa 1949
10. Dykla Piecuch Stanisława 1949
11. Janik Tempińska Cecylia 1949
12. Marchel Kret Janina 1949
13. Orchel Bożek Franciszka 1949
14. Osikowicz Kukla Genowefa 1949
15. Ryniawiec   Nadia 1949
16. Załęska Ignar Stanisława 1949
17. Tenerowicz   Tadeusz 1950
18. Augustyn Chowaniec Bronisława 1951
19. Bugno Przybyło Antonina 1951
20. Bulińska Janik Anna 1951
21. Bura Klein Zofia 1951
22. Dybka Bajorek Maria 1951
23. Fus   Stanisław 1951
24. Konieczny    Stanisław 1951
25. Mruk Jagielska Danuta 1951
26. Pawłowska Barankiewicz Stanisława 1951
27. Pietras Habaj Zuzanna 1951
28. Polak   Maria 1951
29. Ryniawiec   Lubomira 1951
30. Sajchta Stępień Eleonora 1951
31. Szafirska Marszałek Magdalena 1951
32. Szwarc   Aleksander 1951
33. Szymańska Szczepanik Maria 1951
34. Śliwa   Edmund 1951
35. Świndryk Karp Julia 1951
36. Zagórski   Józef 1951
37. Zimowska Grzanka Elżbieta 1951
38. Adamczyk Głóg Janina 1952
39. Augustyn   Piotr 1952
40. Baran Jurczak Czesława 1952
41. Beduch Gaber Cecylia 1952
42. Bożek   Bolesław 1952
43. Czerwińska Streit Maria 1952
44. Dobek Strzępek Barbara 1952
45. Dygoń Tabor Maria 1952
46. Dziubina   Paweł 1952
47. Fayerman Orłowska Michalina 1952
48. Grądalska Kaszałowicz Barbara 1952
49. Kuczek Czaplińska Sabina 1952
50. Kuźniar Szczepanik Jadwiga 1952
51. Nowacka Jamro Genowefa 1952
52. Nowak Hałgas Józefa 1952
53. Radwański   Stanisław 1952
54. Sowińska Grąglowska Stanisława 1952
55. Stępień   Franciszek 1952
56. Śliwa   Kazimierz 1952
57. Wietecha Skowronek Bogusława 1952
58. Wójtowicz   Bazyli 1952
59. Wszołek Janik Helena Maria 1952
60. Wszołek Kraśnik Aleksandra 1952
61. Zastępa Michałowska Helena 1952
62. Bochenek Szlęzak Aniela 1953
63. Czajka   Emilia 1953
64. Duszowicz Hadalska Zofia 1953
65. Dyląg Przybyłowicz Stefania 1953
66. Gaj Oleszkowicz Leokadia 1953
67. Jamro   Urszula 1953
68. Janik Muchowicz Elżbieta 1953
69. Janowska Szymczyk Maria 1953
70. Lignar   Adam 1953
71. Ludwin Załęska Zuzanna 1953
72. Mikruta   Władysław  1953
73. Mrozek   Zbigniew 1953
74. Piecuch Kutaś Krystyna 1953
75. Piecuch Sommer Wanda 1953
76. Romańska Tokarska Zofia 1953
77. Stępień   Fryderyk 1953
78. Szwarc Trojanowicz Teresa 1953
79. Tarsa Radwańska Śliwa Danuta 1953
80. Tenerowicz Dusza Zofia 1953
81. Wal   Franciszek 1953
82. Basista   Henryk  1954
83. Osikowicz Staroń Stanisława 1954
84. Raczek   Olga 1954
85. Ulanecka Nowak Danuta 1954
86. Wierzbicka Ryznar Łucja 1954
87. Wojtasiewicz   Stanisław 1954
88. Zachariasz Zapert Mieczysława 1954
89. Bledziewski   Zbigniew 1956
90. Dutka Szlanta Stefania 1956
91. Dyląg Kopacz Maria 1956
92. Hanzl Saciło Teresa Danuta 1956
93. Kamińska Szary Halina 1956
94. Latasiewicz Gogola Barbara 1956
95. Lipecka Grądalska Czesława 1956
96. Migacz Konieczny Władysława 1956
97. Nowotyjska Knapik Ryszarda 1956
98. Przybycień Hałgas Maria 1956
99. Rak Sikora Emilia 1956
100. Więcek   Stanisław 1956
101. Woźniak   Zdzisław  1956
102. Belczyk Rak Helena 1957
103. Broniowska   Ewa 1957
104. Budziak Sepioł Halina 1957
105. Głogowska Król Janina 1957
106. Gurba Lenartowicz Krystyna 1957
107. Kłapsa Rożeń Stanisława 1957
108. Kordek Mikruta Danuta 1957
109. Kowal Janik Stefania 1957
110. Moskal   Gertruda 1957
111. Pietrusza Stępień Barbara 1957
112. Pilch Stanek Lucyna 1957
113. Podstołowicz   Maria 1957
114. Rząca  Barszcz Krystyna 1957
115. Szufa Mrozowska Genowefa 1957
116. Wiśniowska Kotecka Wiktoria 1957
117. Wojdyła Wiśniowska Barbara 1957
118. Worytko   Wiesław  1957
119. Zakrzewska Spiecha Anna 1957
120. Bania Fiega Krystyna 1958
121. Gurczyca Ulaszek Marianna 1958
122. Karp Szurek Halina 1958
123. Przybycień Musiał Jadwiga 1958
124. Ruttar Kędzior Janina 1958
125. Adamska   Grażyna 1959
126. Cetnarowska Rząca Zofia 1959
127. Dusza Gębarowska Irena 1959
128. Korzec Więcek Danuta 1959
129. Krzysztoń Góra Joanna 1959
130. Labut Krupczak Halina 1959
131. Śliwa Bednarz Romana 1959
132. Środulska Bolek Gabriela 1959
133. Wilkorz Tomasik Franciszka 1959
134. Dziuban Podsadowska Anna 1961
135. Gorczyca Piekarz Helena 1961
136. Granda Kwilosz Anna 1961
137. Kamińska Szura Stanisława 1961
138. Kiełtoń Piecuch Zofia 1961
139. Kijowska Lepak Bronisława 1961
140. Krupa Libuszowska Maria 1961
141. Kwiatek Banaś Wiktoria 1961
142. Lechwar Bolek Aleksandra 1961
143. Moskal Przybycień Paulina 1961
144. Nowak   Marta 1961
145. Pec Romanek Danuta 1961
146. Przepióra Szymczyk Halina 1961
147. Radzik   Józef 1961
148. Rudolf Źrebiec Władysława 1961
149. Smoła Koszyk Władysława 1961
150. Sopala   Ryszard 1961
151. Strzępek Kwaśnik Halina 1961
152. Wędrychowicz Kosiba Krystyna 1961
153. Zając   Helena 1961
154. Kopek   Andrzej 1962
155. Zagórska Boczoń Irena 1962
156. Augustyn   Edward 1963
157. Bielecka Żydek Aleksandra 1963
158. Kasiewicz   Stanisław 1963
159. Lenar Baszak Danuta 1963
160. Połeć   Jerzy 1963
161. Putlak-Kordyś Uram Irena 1963
162. Sowińska Mendela Zofia 1963
163. Szkarłat Jarek Maria 1963
164. Szufa Bawołek Emilia 1963
165. Bogdańska Niemiec Maria 1964
166. Jucha Urbanek Helena 1964
167. Oleszkowicz Kluska Leonarda 1964
168. Przybycień Kowalska Halina 1964
169. Roman   Kazimierz 1964
170. Szczepania Bruniany Jadwiga 1964
171. Warcholik Kojder Anna 1964
172. Augustyn Szufa Anna 1965
173. Cynler Sysoł Maria 1965
174. Feliks Jegusiak Mirosława 1965
175. Leśkiewicz Rzeszutek Pieniecka Barbara 1965
176. Niemiec Piotrowska Maria 1965
177. Przybylska Molecka Józefa 1965
178. Przybyłowicz Tokarska Aleksandra 1965
179. Rębisz Drozdowska Genowefa 1965
180. Wacławska Nowak Danuta 1965
181. Brataniec   Maria 1966
182. Dubik   Bogumił 1966
183. Markowicz   Zofia 1966
184. Gazda   Antoni 1967
185. Karasiński   Tadeusz 1967
186. Kisiołek Waląg Zofia 1967
187. Ogorzały Stępień Anna 1967
188. Rybczyk Szurek Halina 1967
189. Sarkowicz Walczyk Elżbieta 1967
190. Boczoń Święs Halina 1968
191. Dąbrowska Pasek Jadwiga 1968
192. Dusza   Zdzisław 1968
193. Filus Czocher Julia 1968
194. Gogola Kudłaty Aleksandra 1968
195. Gruszka Góra Maria 1968
196. Kowalska Rybka Władysława 1968
197. Król Janik Elżbieta 1968
198. Kujawska Bugno Elżbieta 1968
199. Leśniak Liana Teresa 1968
200. Mazur Mrukowicz Genowefa 1968
201. Radziejowska Julina Anna 1968
202. Sierota   Irena 1968
203. Szlag Myśliwiec Teresa 1968
204. Szymaszczyk Popielarz Kazimiera 1968
205. Dudek Wszołek Janina 1969
206. Karp Belczyk Irena 1969
207. Knapik Lewińska Elżbieta 1969
208. Ryzińska Balwierz Halina 1969
209. Tenerowicz Rybczyk Henryka 1969
210. Wojnarska Kosiba Aleksandra 1969
211. Zielińska   Maria 1969
212. Bobola Kordzikowska Zenona 1970
213. Cyran Stępień Janina 1970
214. Domska Gutterch Zofia 1970
215. First Mól Zofia 1970
216. Gajewska Szufnara Grażyna 1970
217. Gościńska Przybycień Władysława 1970
218. Krygowska Oberska Urszula 1970
219. Kułyk Kaczmarczyk Maria 1970
220. Liszka Gryboś Maria 1970
221. Mika Pasek Grażyna 1970
222. Skwarczewka Mikruta Barbara 1970
223. Solarz Nalepka Irena 1970
224. Gorzkowicz Rogulska Irena 1971
225. Gryboś   Stanisław 1971
226. Guzik Firlit Leokadia 1971
227. Szurek Karp Teresa 1971
228. Wacek Boczoń Maria 1971
229. Błachut Suder Barbara 1972
230. Fesnak Firlit Grażyna 1972
231. Jeżak Brońska Maria 1972
232. Kaźmirek Ziewińska Władysława 1972
233. Leszczak Błachut Janina 1972
234. Marchel Święs Marchel Zofia 1972
235. Mężyk Mikruta Ewa 1972
236. Michalik Machowska Krystyna 1972
237. Szymala Przybyło Urszula 1972
238. Wacek Trybus Grażyna 1972
239. Wacek Waląg Stanisława 1972
240. Wilk Smołkowicz Teresa 1972
241. Bochnia Sarnecka Krystyna 1973
242. Brzozowska Brach Renata 1973
243. Knapik Kosińska Halina 1973
244. Kuczek   Maria 1973
245. Lach Sekuła Wanda 1973
246. Miarecka Boczoń Bogda 1973
247. Olczyk Przybyłowicz Maria 1973
248. Tylawski   Andrzej 1973
249. Waląg   Władysława 1973
250. Zielińska Częczek Zdzisława 1973
251. Ciulik   Marta 1974
252. Druciak Adamczyk Krystyna 1974
253. Duszowicz Szpilka Maria 1974
254. Galiszewska Jarek Grażyna 1974
255. Karpińska Borowska Alina 1974
256. Kukuła Zawilińska Lucyna 1974
257. Liana Fugiel Alicja 1974
258. Mazik Żołądź Krystyna 1974
259. Mika Żychowska Bronisława 1974
260. Ottenbreit Sandecka Teresa 1974
261. Szafraniec Rządca Aleksandra 1974
262. Szpyrka Leśniak Ewa 1974
263. Waz Mentel Janina 1974
264. Wojnakowska Szurek Cecylia 1974
265. Bukowiec Wróbel Anna 1975
266. Cionek Karp Małgorzata 1975
267. Hałgas Orlecka Anna 1975
268. Kawa Sajchta Maria 1975
269. Kazanowska Jodłowska Halina 1975
270. Lewek Rogus Krystyna 1975
271. Szura Korman Grażyna 1975
272. Wałęga Prokop Maria 1975
273. Bednarz Kret Maria 1976
274. Bogdan Lewek Wanda 1976
275. Dutka Romaszko Teresa 1976
276. Gubała Karp Maria 1976
277. Kamyk Siarka Anna 1976
278. Mika Staniszewska Barbara 1976
279. Rowińska   Zofia 1976
280. Śmietańska Fabis Maria 1976
281. Waląg-Galiszewska Waląg Halina 1976
282. Wędrychowicz Solarz Krystyna 1976
283. Wołkowicz Reczek Dorota 1976
284. Wróbel Święs Małgorzata 1976
285. Zabawa Przybyłowicz Anna 1976
286. Dybaś Krygowska Helena 1977
287. Dyląg Czech Krystyna 1977
288. Klimkowicz Rurka Maria 1977
289. Rączkowska Sandecka Halina 1977
290. Sośniak   Marianna 1977
291. Wojnarska Zastępa Urszula 1977
292. Jantas Zawisza Renata 1978
293. Kmiecik Gomuła Bożena 1978
294. Markowicz Siuta Janina 1978
295. Pyrcz   Jarosława 1978
296. Dyda   Andrzej 1979
297. Pejko Łukaszyk Alina 1979
298. Prorok Korzeń Władysława 1979
299. Ślusarz Korman Janina 1979
300. Ślusarz Korman Janina 1979
301. Zagórska Przybyłowicz Anna 1979
302. Zagórska   Elżbieta 1979
303. Ciślak   Wacław 1980
304. Jodłowska Zięba Józefa 1980
305. Kiełtyka Hałgas Zofia 1980
306. Krok Lisowicz Bogumiła 1980
307. Kukulska Gut Danuta 1980
308. Siwek   Mirosław  1980
309. Ślawska Sasak Marta 1980
310. Ślusarczyk Kusiak Krystyna 1980
311. Cebula Hałgas Zofia 1981
312. Gurgul Wszołek Maria 1981
313. Korman   Maria 1981
314. Rusin Reczek Krystyna 1981
315. Rybczyk Puścizna Danuta 1981
316. Załęska Kędzior Maria 1981
317. Gucwa Przepióra Beata 1982
318. Korzec Smołkowicz Agata 1982
319. Kozień Gryboś Anna 1982
320. Maksym Tokarska Maria 1982
321. Mikrut  Cionek Anna 1982
322. Murdzia Grądalska Magdalena 1982
323. Romuzga Pabian Bernarda 1982
324. Styk Roman Jolanta 1982
325. Ślawska Warchoł Halina 1982
326. Urda Pupczyk Olga 1982
327. Wędrychowicz Laskoś Ewa 1982
328. Żołna Woźniak Małgorzata 1982
329. Bednarczyk Mituś Katarzyna 1983
330. Bielewicz Makowiec Jolanta 1983
331. Dybaś Cionek Stanisława 1983
332. Grygowicz Piecuch Danuta 1983
333. Kamińska Bąk Małgorzata 1983
334. Kamyk Gogola Barbara 1983
335. Latasiewicz Zabawa Teresa 1983
336. Ludwin Dynda Lucyna 1983
337. Łopata Jodłowska Władysława 1983
338. Nowacka Liana Danuta 1983
339. Sowa Piechowicz Jadwiga 1983
340. Warzycka Urbanek Anna 1983
341. Wojtuszewska Kiełtyka Bogusława 1983
342. Basista Augustyn Grażyna 1984
343. Basista Płaczek  Marzanna 1984
344. Brach   Bogdan 1984
345. Haluch Haluch Halina 1984
346. Ludwin Rurka Renata 1984
347. Majcher Boczoń Grażyna 1984
348. Mrukowicz Tarasek Elżbieta 1984
349. Niedziela Kijek Dorota 1984
350. Pierz Kukulska Anna 1984
351. Rząca Połeć Halina 1984
352. Setlik Dyląg Jadwiga 1984
353. Setlik Dyląg Jadwiga 1984
354. Szpyrka Wal Małgorzata 1984
355. Tarabańska Rusin Zofia 1984
356. Zastępa   Marek 1984
357. Cyran   Grażyna 1985
358. Gawlik   Michał 1985
359. Kokot Skura Jolanta 1985
360. Przybyłowicz Libuszowska Marta 1985
361. Przybyłowicz   Andrzej 1985
362. Szpyrka   Bogusław 1985
363. Śliwa   Marta 1985
364. Wal   Danuta 1985
365. Bobola Latasiewicz Zdzisława 1986
366. Boczoń Cygan Renata 1986
367. Brach Augustyn Zofia 1986
368. Brzozowska Suska Joanna 1986
369. Burkot Rybczyk Ewa 1986
370. Cetnar  Marecka Elżbieta 1986
371. Gogola Koczwara Renata 1986
372. Gorzkowicz Guzik Izabella 1986
373. Horniczak Janik Lucyna 1986
374. Karp Sośniak Małgorzata 1986
375. Kaszczak Kozik Maria 1986
376. Koszyk   Bogdan 1986
377. Krok   Ewa 1986
378. Krzyżanowska Gizara Barbara 1986
379. Kuźniar Apola Halina 1986
380. Lewińska Oleszkowicz Renata 1986
381. Liana Bochenek Maria 1986
382. Liana Sierak Elżbieta 1986
383. Marchwlicka Jarek Celina 1986
384. Nowak Serafin Alicja 1986
385. Orzech Mierzwa Małgorzata 1986
386. Połeć Bobola Maria 1986
387. Ślusarz   Katarzyna 1986
388. Świerczek Augustyn Halina 1986
389. Więcek   Aleksander 1986
390. Wszołek Załęska Dorota 1986
391. Basista Strzelec Anna 1987
392. Bąk   Krystyna 1987
393. Brach Reczek Teresa 1987
394. Bugno   Marek 1987
395. Cegielska Bogdan Bożena 1987
396. Cyrkowicz Miarecka Jolanta 1987
397. Duda Tomasik Anna 1987
398. Gubała Machowska Marzena 1987
399. Jajko Warcholik Monika 1987
400. Jasiewicz   Małgorzata 1987
401. Karp Lewek Jolanta 1987
402. Kędzior Kukulska Beata 1987
403. Klimek Hajduk Ewa 1987
404. Klimek   Marek 1987
405. Kozień Pyznar Dorota 1987
406. Kucharczyk Augustowska Maria 1987
407. Liszka Grądalska Bożena 1987
408. Mikrut Skraba Małgorzata 1987
409. Myszkowska Czochór Renata 1987
410. Patla Janek Alicja 1987
411. Piecuch Burek Maria 1987
412. Piecuch Wróbel Helena 1987
413. Ryczek Haberek Renata 1987
414. Sikora  Polaszek Krystyna 1987
415. Stec Pyzik Halina 1987
416. Stępień Rybczyk Maria 1987
417. Truty Stasik Dorota 1987
418. Urban Tabor Renata 1987
419. Wierzbicka Tereszkiewicz Małgorzata 1987
420. Wiktor Tomasik Teodozja 1987
421. Ziaja Orlecka Łucja 1987
422. Augustyn Śliwa Anna 1988
423. Bąk Bajorek Marzena 1988
424. Bobola Świerz Marta 1988
425. Bochniak   Beata 1988
426. Ciślak Połec Zofia 1988
427. Karp Migacz Renata 1988
428. Mól Bożek Maria 1988
429. Niziołek Adamczyk Małgorzata 1988
430. Piecuch Gierut Małgorzata 1988
431. Przesławska Mucha Ewa 1988
432. Przesławski   Mirosław 1988
433. Skorupa Marcinowska Krystyna 1988
434. Smoła Krzysztoń Małgorzata 1988
435. Zastępa Markowicz Marta 1988
436. Bambrowicz Mikosz Leokadia 1989
437. Drzymała   Maria 1989
438. Drzymała   Mariusz 1989
439. Grabowska Szura Alicja 1989
440. Gucwa   Bożena 1989
441. Jedlecka Jarek Barbara 1989
442. Korzeń   Halina 1989
443. Kosińska Domasik Agnieszka 1989
444. Kosiński   Piotr 1989
445. Krok Augustyn Ewa 1989
446. Kujawska Sobczyk Joanna 1989
447. Mika Koczyrkiewicz Magdalena 1989
448. Przybyło   Beata 1989
449. Rafa Przybycień Marzena 1989
450. Rosłońska Myśliwy Urszula 1989
451. Stachurska Przybylska Halina 1989
452. Ćwian Daniło Anna 1990
453. Jurczak Augustyn Bożena 1990
454. Kawa Baran Małgorzata 1990
455. Lichwała Wojnarska Jolanta 1990
456. Makowiec   Agnieszka 1990
457. Mrozek Biskup Marta 1990
458. Śliwa   Bogusława 1990
459. Tomalska Ćwikła Wioletta 1990
460. Tumidajska Biernacka Sabina 1990
461. Wrona   Elżbieta 1990
462. Wszołek Bizoń Dorota 1990
463. Duda   Zofia 1991
464. Górska Kruczek Bożena 1991
465. Humecka Markowska Mariola 1991
466. Rura   Agnieszka 1991
467. Spólnik Bajorek Agnieszka 1991
468. Grabarek Gaber Elżbieta 1992
469. Kędra Ligęza  Beata 1992
470. Kukuła Hudzik Stanisława 1992
471. Merkens Drzymała Zofia 1992
472. Mierzwa   Adam 1992
473. Mruk   Wiesława 1992
474. Pawlikowski Zawalich   Sobiesław 1992
475. Przyboś Dudek Danuta 1992
476. Przybycień Szczepanik Bożena 1992
477. Romańczyk Zabierowska Lucyna 1992
478. Sekuła Tatara Marzena 1992
479. Szlagiewicz Turek Małgorzata 1992
480. Zasowska Ciulis Małgorzata 1992
481. Brach   Krzysztof 1993
482. Deda Przybylska Ewa 1993
483. Gorczyca   Agnieszka 1993
484. Gubała   Krzysztof 1993
485. Jędrzejczyk   Marek 1993
486. Karpińska Karpińska Mariola 1993
487. Korzec Karplewicz Halina 1993
488. Król Dusza Zofia 1993
489. Liana Urzędowska Aldona 1993
490. Łukaszyk Ptaszek Joanna 1993
491. Makowiec Karp Anna 1993
492. Michałowska   Sylwia 1993
493. Przybyłowicz Apollo Dorota 1993
494. Skrobot Śliwa Barbara 1993
495. Stawiarz Lisowska Renata 1993
496. Szczepanik Wachowska Ewa 1993
497. Szura   Piotr 1993
498. Świder Opiekun Anna 1993
499. Tajak Tenerowicz Agnieszka 1993
500. Zachariasz-Belniak Zachariasz Teresa 1993
501. Załęska Mierzwa Maria 1993
502. Żegleń Skrobot Katarzyna 1993
503. Chrostowska   Bożena 1994
504. Ciwińska   Małgorzata 1994
505. Grzesiak Grabiec Barbara 1994
506. Hływa Smereczniak Danuta 1994
507. Król Wierzbicka Jadwiga 1994
508. Lichoń Wójcikiewicz Jolanta 1994
509. Marchut Dopierała Katarzyna 1994
510. Marzysz Kożuch Marzena 1994
511. Migdar   Mariola 1994
512. Miszkiel Machowska Małgorzata 1994
513. Pawłowska Rycek Katarzyna 1994
514. Przybycień Opiela Ewa 1994
515. Apola Przybycień Renata 1995
516. Patla   Krzysztof 1995
517. Augustyn    Rafał 1996
518. Berkowicz   Robert 1996
519. Bobola Wydro Katarzyna 1996
520. Data   Ewa 1996
521. Drożdż Kluk Ewa 1996
522. Faliszewski   Arkadiusz 1996
523. Kalicka   Agnieszka 1996
524. Konieczny   Jakub 1996
525. Korbicz   Roman 1996
526. Łęcka Szczerba Agnieszka 1996
527. Matuszyk   Krzysztof 1996
528. Mazur Bajorek Joanna 1996
529. Mazur   Paweł 1996
530. Miarecki   Daniel 1996
531. Mierzwińska Jędrzejowska Dagmara 1996
532. Placek Matusik Sabina 1996
533. Przybycień   Maciej 1996
534. Pyznar   Maciej 1996
535. Sarkowicz   Marcin 1996
536. Szerląg   Sylwester 1996
537. Szkaradek Kosiba Grażyna 1996
538. Ślusarz   Szymon 1996
539. Wacek   Robert 1996
540. Woźniak   Tomasz 1996
541. Baran Jachyra Edyta 1997
542. Buczak Belczyk Katarzyna 1997
543. Gryboś   Wojciech 1997
544. Hołda   Jerzy 1997
545. Kamiński   Maciej 1997
546. Karp Bracka Joanna 1997
547. Mika   Wojciech 1997
548. Słowik Gubała Wioletta 1997
549. Szymański   Grzegorz 1997
550. Wójcik   Katarzyna 1997
551. Apollo   Piotr 1998
552. Augustyn   Edyta 1998
553. Barszcz Janik Agnieszka 1998
554. Bednarz   Teresa 1998
555. Gogola   Grzegorz 1998
556. Kostrzewa Pater Dorota 1998
557. Patrzyk Grądalska Urszula 1998
558. Szarowicz   Sebastian 1998
559. Wojnarska Kwarcińska Marta 1998
560. Bulińska Przybyło Joanna 1999
561. Dudek Karp Ewelina 1999
562. Durlak   Alicja 1999
563. Iwanicka Jakubowska Agnieszka 1999
564. Kędzior Śmietańska Anna 1999
565. Knapik Stafin Agnieszka 1999
566. Kujawska   Barbara 1999
567. Mazur Witkowska Marzena 1999
568. Niedośpiał   Tomasz 1999
569. Osetek   Iwona 1999
570. Pociecha-Skórska Pociecha Anna 1999
571. Rówiński   Tomasz 1999
572. Skałba Sanocka Agata 1999
573. Śliwa   Marta 1999
574. Świątkowska   Monika 1999
575. Tekiel Bogoń Iwona 1999
576. Witek   Jolanta 1999
577. Michalak Kopcza Liliana 2000
578. Ptaszkiewicz   Renata 2000
579. Szymczyk-Glista Szymczyk Justyna 2000
580. Wacek   Jarosław 2000
581. Bartuś Żurowska Dorota 2001
582. Cieśla Karp Magdalena 2001
583. Dyląg   Weronika 2001
584. Gumienna   Agata 2001
585. Kamyk Jantas Dominika 2001
586. Kotowicz   Jacek 2001
587. Kuś   Agnieszka 2001
588. Sorota Pater Magdalena 2001
589. Szurek   Mirosław 2001
590. Tarsa Ligęza  Katarzyna 2001
591. Tenerowicz Przybyłowicz Magdalena 2001
592. Zastępa   Danuta 2001
593. Burkot   Artur 2002
594. Janeczek   Daniel 2002
595. Szymczyk   Jolanta 2002
596. Przybyłowicz   Angelika 2003
597. Apollo   Barbara 2004
598. Bolek   Agnieszka 2004
599. Czeluśniak   Anna 2004
600. Kuczek   Magdalena 2004
601. Kwarcińska   Barbara 2004
602. Papciak   Ewelina 2004
603. Pieprzyk   Izabella 2004
604. Ryzner   Agata 2004
605. Śliwa   Agnieszka 2004
606. Wałęga   Dorota 2004
607. Waz   Katarzyna 2004
608. Wojcieszak   Alicja 2004
609. Bargieł   Stanisław 2005
610. Mazur   Piotr 2005
611. Ptaszkiewicz   Marcin 2005
612. Hałgas   Mateusz 2006
613. Śmietańska   Joanna 2007
 
Ostatnio edytowany: ( 21.09.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi




:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.