>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
154 dni 2 godzin 56 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1216
Linki: 59
gości: 9203666
Najlepsi uczniowie szkoły PDF Drukuj

65-lecie ZSE, logo-Bartłomiej Belniak

Najlepsi uczniowie w latach 1992-2007

Zespół Szkół Ekonomicznych zapewnia wysoki poziom kształcenia ogólnego i zawodowego. Miernikiem przygotowania absolwentów jest wysoki procent przyjęć na studia, a najlepsi uczniowie otrzymują indeksy na wyższe uczelnie oraz stypendia ufundowane przez różne instytucje. I tak w ostatnich piętnastu latach za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie, pracę na rzecz szkoły i środowiska stypendia i indeksy otrzymali następujący uczniowie: 
 

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

rok szk. 1997/1998
Maria Jantas – Liceum Handlowe
Marta Kwarcińska – Technikum Ekonomiczne
  
na zdjęciu Marta Kwarcińska z Prezesem Rady Ministrów Włodzimierzem Cimoszewiczem
 
rok szk. 1999/2000
Jadwiga Orłowska – Liceum Ekonomiczne
 
Jadwiga Orłowska odbiera stypendium Prezesa Rady Ministrów
 
rok szk. 2000/2001
Marta Poznańska – Liceum Handlowe
Mirosław Szurek – Liceum Ekonomiczne

rok szk. 2001/2002
Edyta Burkot – Liceum Handlowe
Lidia Harkawy – Liceum Techniczne
Urszula Swoszowska – Liceum Ekonomiczne

rok szk. 2002/2003
Teresa Czajka – Liceum Handlowe
Barbara Kwarcińska – Liceum Ekonomiczne
Aneta Wszołek – Liceum Techniczne
 
Na zdjęciu: Teresa Czajka, Aneta Wszołek, Barbara Kwarcińska
 
rok szk. 2003/2004
Szymon Augustyn – Liceum Handlowe
Lidia Harkawy – Liceum Techniczne
Monika Świerz – Liceum Ogólnokształcące
Renata Warzecha – Liceum Ekonomiczne
Elżbieta Wojtas – Technikum Handlowe po ZSZ

W roku szkolnym 2003/2004 Szymon Augustyn został laureatem VII Turnieju Wiedzy i Umiejętności handlowo – menedżerskich. Otrzymał indeks do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.
 
 
rok szk. 2004/2005
Magdalena Filus – Liceum Profilowane
Joanna Gąsior – Liceum Ekonomiczne
Barbara Jania – Technikum Handlowe po ZSZ
Monika Świerz – Liceum Ogólnokształcące
Małgorzata Zielińska – Liceum Handlowe

rok szk. 2005/2006
Angelika Krygowska – Liceum Profilowane
Irena Smereczniak – Liceum Ogólnokształcące
Ewelina Stachurska – Technikum Ekonomiczne

rok szk. 2006/2007
Justyna Dziedzina – Technikum Ekonomiczne
Karolina Rakoczy – Liceum Profilowane
Konrad Tarsa – Liceum Ogólnokształcące
 
  
na zdjęciu: Konrad Tarsa, Justyna Dziedzina, Karolina Rakoczy 
  

STYPENDIUM MINISTRA EDUKACJI


rok szk. 2006/2007

Sara Danicz – Liceum Profilowane

 


STYPENDIUM STAROSTY GORLICKIEGO


rok szk. 2005/2006

Agnieszka Belczyk – Technikum Ekonomiczne
Sara Danicz – Liceum Profilowane
Barbara Doszna – Technikum Ekonomiczne
Barbara Dutka – Technikum Ekonomiczne
Ewelina Grybel – Technikum Ekonomiczne


Barbara Dutka odbiera stypendium Starosty

 

rok szk. 2006/2007

Mariola Kawa – Technikum Ekonomiczne
Anna Łazur – Technikum Ekonomiczne
Weronika Urzędowska – Liceum Ogólnokształcące


na zdjęciu: Anna Łazur, Weronika Urzędowska, Mariola Kawa 

 


STYPENDIUM „Maturzysta”
Fundacji Młodzież – Edukacja – Przyszłość


rok szk. 2006/2007

Justyna Dziedzina – Technikum Ekonomiczne
Piotr Tarka – Technikum Ekonomiczne
Konrad Tarsa – Liceum Ogólnokształcące

 

 


STYPENDIUM Sapere Auso
Małopolskiej Fundacji Stypendialnej


rok szk. 2006/2007

Justyna Dziedzina – Technikum Ekonomiczne

 

 


STYPENDIUM GAZETY KRAKOWSKIEJ


rok szk. 2006/2007

Iwona Radzik – Technikum Ekonomiczne
Piotr Tarka – Technikum Ekonomiczne

 


OLIMPIJCZYK z „Ekonomika”

W dniach 27 i 28 marca 1993 r. w Jachrance koło Warszawy odbył się III stopień VI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, w której brał udział Dariusz Chyczewski – wówczas uczeń klasy IVa Liceum Ekonomicznego. Do olimpiady Darek przygotowywał się pod kierunkiem pani dyrektor mgr Marii Kuliś. Zdobył tytuł laureata oraz indeks Akademii Ekonomicznej w Krakowie.
 
Chyczewski
 

Medale Pamiątkowe
za wybitne osiągnięcia w nauce i życiu szkoły
Fundacji Liceów Handlowo-Kupieckich w Bydgoszczy
medal Agnieszki Janik (1998)
  1. Paweł Mazur - 1996
  2. Paweł Cudek - 1997
  3. Wojciech Gryboś - 1997
  4. Marta Kwarcińska - 1998
  5. Bernadetta Szura - 1998
  6. Agnieszka Janik - 1998
  7. Szymon Augustyn - 1999
  8. Renata Warzecha - 1999 

Materiały zebrała Pani Bernadeta Boczoń

 

Ostatnio edytowany: ( 27.09.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

SZKOŁA POLICEALNA

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi




:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.