>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
184 dni 12 godzin 1 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1276
Linki: 59
gości: 11911293
Odwiedza nas 1 gość
Pięcioro spedytorów w drugim etapie olimpiady PDF Drukuj

 16 listopada 2018 odbył się pierwszy etap III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Po raz pierwszy wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły.

W zmaganiach szkolnych, które polegały na rozwiązaniu przygotowanego przez organizatorów testu, zmierzyło się 30 uczestników z klas II, III i IV technik spedytor. Do kolejnego etapu, który odbędzie się w marcu przyszłego roku zakwalifikowało się pięcioro z nich.

Lista uczestników: 

  • Rafa Bartłomiej - klasa II TS - II ETAP
  • Kmak Michał - klasa IV TS - II ETAP
  • Bartusiak Adriana - klasa IV TS - II ETAP
  • Skrypak Kacper - klasa II TS - II ETAP
  • Szary Szymon - klasa III TS - II ETAP
  • Janik Miłosz - klasa III TS
  • Kozień Magdalena - klasa II TS
  • Pasoń Adrian - klasa II TS
  • Piechowicz Jarosław - klasa III TS
  • Barna Kamil - klasa IV TS
  • Budziak Adrian - klasa IV TS
  • Hebrajski Seweryn - klasa II TS
  • Więcek Karol - klasa II TS
  • Adrian Kotowicz - klasa II TS
  • Augustyn Hubert - klasa III TS
  • Liana Magdalena - klasa III TS
  • Niziołek Jakub - klasa II TS
  • Siuta Sylwia - klasa IV TS
  • Sztaba Sara - klasa II TS
  • Tokarski Szymon - klasa III TS
  • Jacher Kacper - klasa III TS
  • Lewiński Mateusz - klasa III TS
  • Podwika Kamil - klasa II TS
  • Szkaradek Hubert - klasa II TS
  • Dudek Krystian - klasa IV TS
  • Karp Tomasz - klasa II TS
  • Szpyrka Kacper - klasa II TS
  • Więcek Michał - klasa II TS
  • Deć Jarosław - klasa IV TS

Olimpiada organizowana jest przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W MARCU

1.
IMG_20181116_105622.jpg
2.
IMG_20181116_105726.jpg
3.
IMG_20181116_105807.jpg
4.
IMG_20181116_105905.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.