>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
184 dni 11 godzin 46 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1276
Linki: 59
gości: 11911374
Odwiedza nas 3 gości
Malopolska Chmura Edukacyjna - Przedsiębiorczość PDF Drukuj

 Uczniowie naszej szkoły dzięki realizacji projektu Małopolska Chmura Edukacyjna mają możliwość uczestniczenia w innowacyjnych zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem potencjału szkół wyższych w Regionie. Zajęcia w obszarze przedsiębiorczość prowadzone są przez pracowników naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy współpracy z nauczycielami naszej szkoły.

Poprzez realizację wspólnych projektów badawczych, prowadzenie wirtualnych zajęć wykładowych i warsztatowych w oparciu o infrastrukturę i nowoczesną technologię informacyjno-komunikacyjną podnosimy poziom nauczania oraz kształtujemy kompetencje kluczowe.

Dzięki Małopolskiej Chmurze Edukacyjnej uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i talenty przy wsparciu najlepszych uczelni, co ułatwi im wybór właściwego kierunku studiów.

W ramach obszaru przedsiębiorczość w roku szkolnym 2018/2019 prowadzone są od 19 października 2018 roku zajęcia on - line oraz koła naukowe. Zajęcia odbywają się w piątki od godziny 7.30 do 9.00.


9 listopada 2018 młodzież klasy II technik handlowiec uczestniczyła w warsztatach  na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zajęcia dotyczyły genezy zarządzania oraz opracowania profilu skutecznego managera. Uczniowie omówili czynniki wpływające na skuteczność zarządzania oraz określili swój profil behawioralny - umiejętności kierownicze. Zapoznali się również z obiektami dydaktycznymi i sportowymi oraz przeanalizowali ofertę edukacyjną uczelni.

Ewa Druciak - Hul

1.
DSC04423.jpg
2.
DSC04424.jpg
3.
DSC04425.jpg
4.
Zdjęcie3195.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.