>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
118 dni 4 godzin 22 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1218
Linki: 59
gości: 9472613
Sport w grudniu PDF Drukuj

 W ostatnim miesiącu kalendarzowego roku rozegrano kolejne zawody w ramach cyklu imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego.

Były to rozgrywki koszykówki dziewcząt, koszykówki chłopców oraz zawody pływackie.Nie zabrakło tam również reprezentantów naszej szkoły

W zmaganiach koszykarskich drużyna chłopców w ciągu dwóch dni rozgrywek (8.12.2017r., 13.12.2017r.) spotkała się kolejno ze wszystkimi gorlickimi szkołami ambitnie walcząc do ostatniego gwizdka.

Wartym podkreślenia jest fakt, że w zespole znalazło się 7 uczniów z pierwszej klasy co miejmy nadzieję będzie procentowało w kolejnych latach.

Ostateczna kolejność turnieju:

  1. LO Kromer
  2. ZST
  3. ZS nr 1
  4. ZSZ
  5. ZSE

Skład drużyny: Augustyn Arkadiusz, Góratowski Patryk, Hajduk Marcin, Kiełtyka Piotr, Kłapacz Grzegorz, Kotowicz Adrian, Podwika Kamil, Ramut Patryk, Szpyrka Kacper, Winiarski Artur.

W rozgrywkach dziewcząt, które odbyły się 14.12.2017r. po pierwszym meczu i niewielkiej porażce z LO Kromer (15:18) drużyna pokonała ZSZ w ich własnej hali różnicą 10pkt. W ostatnim decydującym o miejscach medalowych meczu nasza reprezentacja spotkała się z ZS nr 1. Po wyrównanym i zaciętym spotkaniu pokonaliśmy „Górkę" 18:10 zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju. Serdecznie gratulujemy!

  1. LO Kromer
  2. ZSE
  3. ZSZ
  4. ZS nr 1

Skład drużyny: Bigos Aleksandra, Drąg Anna, Durlak Ewa, Dziubak Ewelina, Gancarz Karolina, Gubała Anna, Krupa Klaudia, Lewek Julia, Ligęza Estera, Masztafiak Natalia, Padoł Gabriela, Rycek Urszula, Soczek Marlena, Taboł Klaudia.

W zawodach pływackich, które odbyły się 14.12.2017r. Ekonomik miał również kilku swoich reprezentantów. Byli to: Roman Kamila, Łaszyn Katarzyna, Sztaba Sara, Pyzik Weronika, Szkaradek Hubert, Basista Bartosz.

Każda z osób startowała w dwóch wybranych przez siebie stylach i wszyscy popłynęli z wielkim zaangażowaniem, prawidłowo technicznie i na miarę swoich możliwości.

1.
20171208_102336.jpg
2.
20171211_105235.jpg
3.
DSC_0048.jpg
4.
DSC_0049.jpg
5.
DSC_0060.jpg
6.
DSC_0331.jpg
7.
DSC_0333.jpg
8.
DSC_0345.jpg
9.
DSC_0349.jpg
10.
DSC_0351.jpg
11.
DSC_0436.jpg
12.
DSC_0442.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

SZKOŁA POLICEALNA

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi




:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.