>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
247 dni 11 godzin 53 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1258
Linki: 59
gości: 11453982
Odwiedza nas 2 gości
Pielgrzymka, Dzień Patrona Szkoły, Marsz dla życia PDF Drukuj

 W środę 4 października 2017 roku młodzież z klas maturalnych Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach, wraz z Księdzem Dominikiem i Wychowawcami udała się na Jasną Górę.

W poniedziałek 16 października przeżywaliśmy Dzień Patrona Szkoły, czyli 39. rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolice Piotrową.

W niedzielę 22 października młodzież ZSE licznie wzięła udział w Marszu dla Życia i Rodziny

 

Pielgrzymka Maturzystów

W środę 4 października 2017 roku młodzież z klas maturalnych Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach, wraz z Księdzem Dominikiem i Wychowawcami udała się na Jasną Górę aby wspólnie modlić się u stóp Jasnogórskiej Pani.

Maturzyści dotarli na miejsce już o godzinie 5:30, dlatego też mieli okazję wziąć udział w odsłonięciu obrazu Czarnej Madonny.  Następnie o godzinie 6:15 uczestniczyli we Mszy Świętej. Młodzi trwając w modlitwie powierzali Maryi swoje egzaminy maturalne i zawodowe, a przede wszystkim swoją przyszłość.

Uczniowie zwiedzili także Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, gdzie odmówili koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz ucałowali relikwie Św. Siostry Faustyny. Całej pielgrzymce towarzyszyła postać Św. Jana Pawła II, dlatego, też wszyscy udali się do Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się".  Serdecznie przyjął ich ksiądz Zbigniew, który przybliżył pielgrzymom historię powstania tego wyjątkowego miejsca.  Ostatnim punktem programu pielgrzymki był wspólny obiad w galerii w Krakowie. Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do swoich domów.

 

Dzień Patrona Szkoły

W poniedziałek 16 października przeżywaliśmy 39. rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolice Piotrową. Z tej okazji Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie zebrali się tego dnia w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Gorlicach na wspólnej modlitwie Różańcowej oraz Eucharystii. 

Z okazji Święta Patrona naszej szkoły uczniowie wszystkich klas mieli okazję obejrzeć w miejscowym kinie film: „Dwie Korony". Film opowiada o życiu św. Maksymiliana Kolbe.

 

Marsz dla życia i rodziny

W niedzielę 22 października młodzież ZSE licznie wzięła udział w Marszu dla Życia i Rodziny, który przeszedł ulicami Gorlic. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. pod przewodnictwem biskupa rzeszowskiego Jana Wątroby, po czym uczestnicy Marszu przeszli z Rynku do kościoła św. Jadwigi Królowej.

Na zakończenie uczniowie naszej szkoły rozdawali obrazki z wizerunkiem naszego Patrona św. Jana Pawła II oraz słodkie rogaliki. (zdjęcia również na naszym profilu fb)


1.
zsegorlice01.jpg
2.
zsegorlice02.jpg
3.
zsegorlice03.jpg
4.
zsegorlice04.jpg
5.
zsegorlice05.jpg
6.
zsegorlice06.jpg
7.
zsegorlice07.jpg
8.
zsegorlice08.jpg
9.
zsegorlice09.jpg
10.
zsegorlice10.jpg
11.
zsegorlice11.jpg
12.
zsegorlice12.jpg
13.
zsegorlice13.jpg
14.
zsegorlice14.jpg
15.
zsegorlice15.jpg
16.
zsegorlice16.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.