>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
16 dni 2 godzin 8 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 11003514
Mam zawód - mam fantazję - konkurs PDF Drukuj

 Uczniowie klasy drugiej kształcący się w zawodzie technik ekonomista: Dominik Abram i Rafał Oczkowski w dniu 11 października 2017 roku uczestniczyli w IV konkurencji zawodowej konkursu - Biznesplan mojej firmy - branża administracyjno-usługowa.

Konkurs odbył się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu.


Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II". Organizatorem Konkursu jest Województwo Małopolskie - Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół zawodowych z terenu Województwa Małopolskiego.

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test z wiedzy składający się z 20 pytań zamkniętych dotyczących zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej. W drugim etapie zawodnicy w ciągu 150 minut sporządzali biznesplan wybranej działalności gospodarczej.  Ocenie podlegały następujące części biznesplanu: informacja o przedsiębiorstwie, analiza marketingowa, analiza SWOT, analiza finansowa, szata graficzna, logo, wiarygodność założeń, możliwość wykonania, kreatywność.

Gratulujemy uczniom udziału w konkursie.

opiekun merytoryczny:  Ewa Druciak - Hul

1.
Zdjęcie2749.jpg
2.
Zdjęcie2750.jpg
3.
mzmf2.jpg
4.
mzmf3.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.