>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
189 dni 17 godzin 44 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1207
Linki: 59
gości: 8842098
Odwiedza nas 5 gości
III Konkurs Pieśni Patriotycznej PDF Drukuj

 23 stycznia 2017 w GCK odbył się III Gorlicki Konkurs Pieśni Patriotycznej. W konkursie wzięło udział kilkudziesięciu uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gorlickiego i sądeckiego.

Uczennica naszej szkoły, Justyna Wałęga, zajęła III miejsce w kategorii soliści, wykonując utwór „Miejcie nadzieję” z repertuaru Jacka Wójcickiego (słowa Adam Asnyk, muzyka Zbigniew Preisner).

Konkurs Pieśni Patriotycznej zorganizowany został przez przez Poseł na Sejm RP Barbarę Bartuś, Gorlickie Centrum Kultury, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, Pana Tomasza Płatka Przewodniczącego Klubu Radnych PiS w Radzie Powiatu Gorlickiego oraz Pan Adama Piechowicza Radnego Rady Miasta.
 
Występy uczniów oceniała komisja konkursowa w składzie: Henryk Rąpała - dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach (przewodniczący), Tomasz Kubala - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach, Janusz Zięba - dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach, Roksana Szczypta-Szczęch - główny specjalista Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej  IPN w Krakowie oraz  Jadwiga Zagórska,  nauczyciel Państwowej  Szkoły Muzycznej.
 
informacje szczegółowe: sadeczanin.info
zdjęcie nagłówkowe: abcgorlice.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2017 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.