>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
275 dni 0 godzin 5 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1251
Linki: 59
gości: 11242460
Brązowa odznaka rankingu PERSPEKTYWY 2017! PDF Drukuj

 Z dużą przyjemnością informujemy, że w tegorocznym Ogólnopolskim Rankingu Techników 2017 nasza szkoła uzyskała znak jakości - odznakę BRĄZOWEJ SZKOŁY 2017 plasując się na 30. miejscu wśród wszystkich techników w Małopolsce.

W rankingu ogólnopolskim zajęliśmy wśród techników z całego kraju miejsce 256. 

Zgodnie z postanowieniem Kapituły miesięcznika PERSPEKTYWY, który od lat tworzy ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Do sporządzenia rankingu wykorzystano dane ze źródeł egzogenicznych (zewnętrznych) wobec ocenianych szkół. Źródłem danych były protokoły komitetów głównych olimpiad, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) z wynikami matur oraz egzaminów zawodowych, oraz System Informacji Oświatowej. W zestawieniach zostały zaprezentowane szkoły, które uzyskały najlepszą pozycję rankingową. (Zobacz METODOLOGIĘ rankingu oraz KAPITUŁĘ na stronie miesięcznika PERSPEKTYWY)


Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach uzyskało w tegorocznym rankingu 49,88 pkt, co pozwoliło na zajęcie 256. miejsca w kraju, a 30. w Małopolsce wśród wszystkich techników. Wynik taki pozwolił na legitymowanie się przyznanym znakiem jakości: odznaką BRĄZOWEJ SZKOŁY.

Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdej szkoły zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Na ten sukces wspólnie zapracowali uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w tym roku.


Zobacz cały ranking województwa małopolskiego.

Pełna tabela rankingu ogólnopolskiego techników (pdf)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.