>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
42 dni 9 godzin 4 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 10789145
Wycieczka zawodoznawcza  Kraków Airport PDF Drukuj

 W dniu 14.11 2016r w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości klasy I TOT i I HOT uczestniczyły w wycieczce zawodoznawczej, której  celem było zapoznanie się z  zasadami funkcjonowania Portu  Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków - Balice.

Wycieczka  obejmowała przejście po części ogólnodostępnej terminala „ścieżką pasażera" - omówienie każdego z etapów ścieżki, którą przechodzi pasażer od momentu pojawienia się na lotnisku, do momentu wejścia na pokład samolotu.

Podczas wycieczki uczniowie zostali zapoznani z tajnikami pracy lotniska, w tym z zawodami na lotnisku, procedurami lotniskowymi, podstawowym słownictwem w języku angielskim i niemieckim, faktami historycznymi związanymi z lotnictwem, historią  lotniska oraz wizytami Jana Pawła II w krakowskim porcie lotniczym.

Miłym zaskoczeniem było spotkanie z absolwentką naszej szkoły -  Anną Knapik, która jest obecnie pracownikiem lotniska. Anna podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat swojej pracy (odprawa bagażowa), oraz podkreśliła jak ważna jest doskonała znajomość języków obcych dla wszystkich  szukających pracy na lotnisku.

Opieka - nauczyciele przedmiotów zawodowych:

Joanna Mazur
Wioletta Skałba
Małgorzata Smoła

1.
lotnisko-01.jpg
2.
lotnisko-02.jpg
3.
lotnisko-03.jpg
4.
lotnisko-04.jpg
5.
lotnisko-05.jpg
6.
lotnisko-06.jpg
7.
lotnisko-07.jpg
8.
lotnisko-08.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.