>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
270 dni 20 godzin 46 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1251
Linki: 59
gości: 11282798
Odwiedza nas 1 gość
Warsztaty w PWSZ w Nowym Sączu PDF Drukuj

 Młodzież naszej szkoły w maju 2016 r. uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych przez Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Uczniowie klas I technik ekonomista, II technik handlowiec, II technik obsługi turystycznej pogłębiali swoją wiedzę, doskonalili umiejętności zawodowe na następujących zajęciach przeprowadzonych przez pracowników naukowych Uczelni:


  • „Reklama w Internecie. Reklama wirusowa". Celem warsztatów było przekazanie wiedzy na temat wykorzystania narzędzi i technik informatycznych dla kształtowania wizerunku firmy w Internecie. Zajęcia dotyczyły rodzajów reklamy stosowanych w Internecie ze szczególnym uwzględnieniem reklamy wirusowej. Analizie poddana została polityka reklamowa przykładowej firmy. Prowadzący dr. inż. Marek Jasiński.

  • „E-bizes". Celem spotkania było przekazanie zainteresowanym podstaw budowy, obsługi i promocji sklepu internetowego. Prowadzący mgr Mariusz Bołoz.

  • „Organizacja imprezy turystycznej". Celem warsztatów było omówienie istoty organizacji imprezy turystycznej, a następnie zaprojektowanie programu imprezy turystycznej realizowanej na obszarach wiejskich. Wśród poruszanych zagadnień można było dowiedzieć się: jak korzystnie zaplanować wyjazd wakacyjny, jak znaleźć atrakcyjne oferty lotnicze i noclegowe oraz jak tanio i ciekawie spędzić urlop. Prowadząca mgr Alicja Bonarska - Treit.

1.
Zdjecia12.jpg
2.
Zdjecia16.jpg
3.
Zdjecie15.jpg
4.
Zdjecie1959.jpg
5.
Zdjecie1962.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.