>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
124 dni 3 godzin 28 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1218
Linki: 59
gości: 9424544
Spotkania z pracodawcą (TR Ubezpieczenia) PDF Drukuj

 W dniu 3 grudnia 2015 roku miało miejsce wydarzenie z cyklu  „Spotkanie z lokalnym pracodawcą". Właściciel i pracownicy firmy Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Tomasz Romaszko spotkali się z młodzieżą klasy trzeciej kształcącej się w zawodzie technik ekonomista.

Właściciel firmy przedstawił uczniom spostrzeżenia dotyczące obecnego rynku pracy. Młodzież dowiedziała się, jak przebiega proces rekrutacji do organizacji, jakie oczekiwania i wymagania stawiają przed nowymi pracownikami szefowie firm.

Zainteresowanie uczniów tematem zatrudnienia przerodziło się w dyskusję, podczas której poruszane były takie tematy jak: cechy i kwalifikacje osób chcących założyć i prowadzić firmę, motywy podjęcia działalności gospodarczej, czynniki, które wpłynęły na osiągnięcie sukcesu, trudności w prowadzeniu biznesu.

W spotkaniu uczestniczył także tegoroczny absolwent naszej szkoły Przemysław Bożek, wielokrotny laureat konkursów i olimpiad, który jest pracownikiem firmy. Przekazał młodszym koleżankom i kolegom praktyczne  informacje ułatwiające odnalezienie się na rynku pracy.

Bezpośrednie spotkanie młodzieży z potencjalnym pracodawcą i pracownikami firmy z pewnością pomoże im w przyszłości lepiej przygotować się do wejścia na rynek pracy.

Ewa Druciak - Hul

1.
DSC02842.jpg
2.
DSC02843.jpg
3.
DSC02844.jpg
4.
DSC02845.jpg
5.
DSC02846.jpg
6.
DSC02847.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

SZKOŁA POLICEALNA

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.